Тюльпани – одні з перших квітів весни, вони мають короткий, але яскравий термін цвітіння. Саме зараз вже ми маємо можливість милуватись цими весняними квітами.
Залежно від сорту вони відцвітають до кінця травня – на початку червня. Але на цей термін впливають і погодні умови.
Щоб цвітіння тюльпанів на ділянці не було першим і останнім, потрібно знати, як доглянути за ними після того, як упадуть усі пелюстки.
Наступний догляд
Після цвітіння залишаються стебла та листя, які не варто зрізаюти. Рослину продовжують поливати та підгодовувати. Але у добривах не повинно бути азоту та хлору.
Інтенсивне зволоження ґрунту необхідне протягом перших 2-3 тижнів. Продовжувати догляд необхідно для того, щоб зміцнилася цибулина.
На клумбі тюльпани залишають доти, доки вони не пожовтіють. Квітконіс видаляють, коли всі пелюстки обсипалися. Обрізають головки квітконоса, а стебло не чіпають.
Листя видаляють, коли воно пожовтіло, засохло і легко відходить від цибулини.
Викопування та пересадка
Тюльпани належать до рослин, які потрібно викопувати і пересаджувати раз на два-три роки. Оптимальний час для цього настає наприкінці липня.
Після викопування цибулини залишають у півтіні, щоб вони просохли. Крім того, їх потрібно промити 5%-ним розчином марганцівки. Зберігають викопані цибулини в сухому, теплому та добре вентильованому місці.
Аксесуари мають особливу «суперсилу» — не секрет, що вони здатні змінити образ до невпізнанності. Одягніть…
Тренд на довгі рукавиці задає нову динаміку їх використання в образах. Вони привертають увагу, стають…
Одним з центральних елементів наших гардеробів став пуховик. Так, цього сезону на модній арені чимало…
Тренди не можуть бути всі швидкоплинними. Причина досить очевидна. Просто деякі з модних тенденцій так…
Мода швидкоплинна. В цьому є великий сенс. Про це варто замислитися, коли на арені з'являється…
Біла сорочка часом здається найнуднішим предметом гардеробу, хоча обійтися без неї практично неможливо. Насправді, вирішити…