Дізнайся про підступний провісник невиліковного захворювання, який проявляється за багато років до офіційного встановлення діагнозу.
Хвороба Паркінсона, поряд з деменцією і хворобою Альцгеймера, належить до патологій, яку, на жаль, не можна попередити або вилікувати. Але найприкріше, що підловити хворобу на ранній стадії і якомога раніше розпочати терапію практично неможливо. Симптоми на цьому етапі настільки несерйозні, що люди не надають їм особливого значення.
Однак якщо уважніше прислухатися до свого організму, дізнатися про хворобу, що насувається, можна аж за 15-20 років до підтвердження діагнозу. На думку лікарів, достовірною ознакою того, що хвороба Перікінсона виявить себе в майбутньому, є вкрай тривожний сон, який супроводжує почуття, що ти є натуральним учасником подій у сюжеті сновидінь.
Такий сон, як правило, супроводжується активними рухами руками та ногами. У цей момент сплячий може думати, що відмахується від ворогів або активно крутить педалі велосипеда. Разом з цим можуть виявлятися інші ранні симптоми хвороби. Наприклад, почуття незрозумілої тривоги: коли людина відчуває, що з нею щось не так, але не може пояснити справжню причину занепокоєння.
Характерні саме для хвороби Паркісона зміни в поведінці починають проявлятися, коли гине вже близько 70% клітин середнього мозку. Найголовніший симптом захворювання – це тремтіння рук у абсолютно розслабленому стані, яке також називають тремором спокою. Серед ознак патології також виділяються невиразна мова, повільні рухи та застигле обличчя без міміки.
З колготками історія може скластися за різними сценаріями. Вони можуть або ефектно доповнити образ, або…
Штани палацо — одна з найкращих речей для гардероба. Стиль, елегантність, вишуканість, довершеність форми —…
Жакет або піджак — немає принципової різниці, що саме будете носити. В цілому вони схожі…
Найчастіше господині замішують паску на дріжджовому тісті. Всім відомо, що воно буває вередливим. Багато чого…
Солодкий зелений горошок — це та смакота, від якої просто неможливо відмовитися. Можна сіяти одним…
Тренчі, тренчі, тренчі — про них постійно говорять. При згадуванні цього слова одразу виникає образ…