Якщо ви хочете придбати якісний молочний продукт, а не солодку хімічну масу з ароматом “Згущеного молока”, то користуйтеся базовими принципами вибору.
Відайте перевагу упаковуванню, на якій написано «Молоко згущене з цукром», «Молоко незбиране згущене з цукром», «Молоко концентроване без цукру». Натомість “Продукт молоковмісний”«Продукт молочний з цукром», «Згущенка», «Продукт молочний натуральний» не варто обирати, оскільки виробник часто приховує неякісний склад.
Коли купуєте згущене молоко в маркеті, звертайте увагу на склад. На упаковуванні має бути вказано – ДСТУ 4274:2003 (“Консерви молочні. Молоко незбиране згущене з цукром”). Металева банка не має бути пошкоджена, а термін придатності не повинен перевищувати 1 рік. У пластикових пляшках і банках згущене молоко зберігається не більше 2 місяців.
У натуральному згущеному молоці не має бути нічого, окрім власне молока та цукру, а жирність має бути якнайменше 8,5%. У ролі антиокислювача в справжньому згущеному молоці використовують лише аскорбінову кислоту, а як стабілізатори – деякі похідні натрію або калію. Якщо у складі продукту вказані не лише молочні жири, а й рослинні, то цей продукт уже не варто називати натуральним й обирати в продуктовий кошик.
Хочеш палку дискусію серед подруг, запитай їх, як з якою частотою правильно мити голову! Справа…
Якщо ти добре "просьорчиш" інтернет, то помітиш, що піджаки-пальто в трендах вже не перший сезон.…
Осінь - це не тільки пора для затишних вечорів, а й час, коли організму потрібна…
Цифра на вагах збільшується, хоча ти через день тренуєшся і правильно харчуєшся? Розповідаємо чому це…
На календарі жовтень, а це означає, що погода може бути мінливою, зранку вже холодно, а…
Ефект плато – поширене явище. Часто ми сприймаємо його як поразку: складно прийняти цифри, які…