Головний біль після занять спортом є досить поширеним явищем. Але це не означає, що з цим треба змиритись! Ось як його позбутися і отримувати від тренувань більше задоволення.
Цей вид головного болю виникає у процесі інтенсивних занять спортом чи після них. Він відчувається і праворуч, і ліворуч на відміну від мігрені і зазвичай такий біль пульсуючий. Розділяють два типи болю: первинний триває від 5 хвилин до 48 годин, вторинний – довше, і він набагато сильніший. Головний біль може супроводжуватися втратою свідомості, нудотою, двоїнням в очах.
Як правило, через інтенсивність тренування. Після бігу чи їзди на велосипеді її не буває. Крім того, можуть вплинути зміна висоти, зневоднення, спека, вологість та падіння рівня цукру в крові.
Фахівці рекомендують приймати знеболювальне за годину до тренування. Але якщо ти, наприклад, займаєшся майже кожен день і головний біль твій постійний супутник, варто перевірити інші умови і причини, а не постійно пити таблетки. Може, даний вид тренувань тобі не підходить і варто замінити на інший варіант занять, знизити інтенсивність, а може, недостатньо п’єш води чи неправильно харчуєшся. Під час занять спортом не менш важливо, правильно дихати, у спокійному темпі, без затримок. Основне зусилля робіть на видиху. Не пропускайте розминку.
Якщо головний біль не проходить, перше, спробуй знизити інтенсивність та частоту тренувань.
Проблеми зі здоров'ям можуть почати турбувати в будь-якому віці. Проте після 40 вони починають бути…
Контролювати рівень голоду потрібно в будь-який час доби. Всі знають, що на ніч не рекомендується…
Змінити зовнішність чи внести невеликий апгрейд можна зачіскою. Підрівняти кінці чи «рубанути карешку» — вибір,…
Зручні та стильні кеди залишаються в моді, але виникає бажання внести різноманіття в образи та…
Боротися з зайвою вагою буває не так просто, як розповідають в соцмережах. Іноді цифри на…
Сукні та пальто апріорі асоціюються з елегантністю та витонченістю. Насправді з цими базовими речами можна…