Для рослин важливим є показник кислотності ґрунту. Він впливає на вибір добрив, умови вирощування та результат всіх дій. Простий приклад — гортензія. Вона гарно росте та цвіте лише в землі з високою кислотністю. Якщо ви не знаєте показник, а прилад для вимірювання не придбали, на допомогу прийдуть народні методи.
Якщо на вашій ділянці росте хвощ та калюжниця, можете бути певні у високому рівні закислення. В переліку може бути також щавель та польова м’ята.
Показниками такого ґрунту є відомий всім подорожник. Окрім нього зверніть ще увагу на ромашки, кульбаби, папороть та конюшину.
Такий ґрунт полюбляють кропива та деревій звичайний. До речі, конюшина також може рости при нейтральних показниках кислотності.
Є ще один простий спосіб, якщо ви не хочете вивчати ботанічні особливості дачної ділянки. Можна провести експеримент. Для цього треба покласти землю на тарілку та налити на неї оцет. Якщо реакція відсутня, отже висока кислотність. При нормальних показниках буде проходити хімічна реакція у вигляді появи бульбашок.
Все починається з дрібниць. Саме вони додають настрою, роблять акценти в образах, викликають приємні емоції.…
Не так вже й секретно, як мати стильний вигляд. З порадами стилістів образи будуть досконалими…
Не пропустіть навесні підживлення часнику. Він потребує добрив, які допоможуть йому сформувати зелену масу, смакові…
У 2025 році досить незвичайні тренди захоплюють модні горизонти. В ніші з джинсами можна спостерігати…
Весна завжди є приємним сезоном. Одна річ — готуватися до зими з важкими шубами, куртками…
Ще один трендовий образ, який ми помітили на подіумах та стритстайлі, — комбінація носків та…