Консервована риба — зручний продукт на всі випадки життя. Банка з тунцем чи лососем є компонентом салатів та супів, кілька в томаті з картопляним пюре — смачна вечеря, а шпроти — традиційний інгредієнт для святкових бутербродів. Консервы беруть з собою в подорожі, в мандрівки по лісі, в туристичні походи в гори. І все це вагомі причини, щоб їх купувати.
Виробники пропонують кілька різновидів консервованої риби. Вона буває: тушкована, у власному соці, в маслі, у вигляді паштету. Якщо на виробництві були дотримані санітарні та технологічні норми, тоді жодної небезпеки для потенційного покупця не буде. І в цьому ви можете впевнитися. Подивіться на основні критерії безпечного вибору консервованої риби:
За останнім пунктом визначають фальсифіковані вироби. Виробники саме друкують на дні бляшаної банки термін придатності. Якщо є ознаки нанесення фарби, велика ймовірність, що ви тримаєте в руках підробку. Не дивіться на низьку ціну, бо для здоров’я подібне придбання може виявитися небезпечним.
В мережевих магазинах https://agro-market.net/catalog/cat/bakaleya/ купляти консервовані продукти краще, ніж на ринку або з випадкового лотка. Зверніть увагу на температуру зберігання продукції. За стандартом вона повинна бути від 0 до +20 градусів. Найвищий температурний показник може бути лише для масляних різновидів консервів. Для решти він немає перевищувати +15 градусів. Відхилення від норми є потенційним ризиком розвитку в бляшаній банці патогенних мікроорганізмів. Від такого придбання краще відмовитись.
Найперше ознайомтеся зі складом сировини. Консерва має бути апріорі з натуральних інгредієнтів. Наприклад, якщо це риба у власному соці, крім неї в банці повинна бути вода, сіль та перець. І жодних консервантів чи підсилювачів смаку. Маркування банок з рибними консервами роблять в три ряди:
Припустимо, що ви придбали консерву та впевнені, що все правильно визначили за зовнішнім виглядом банки. Не поспішайте їсти рибу. Спершу уважно подивіться на вміст тари: чи відповідає він заявленій на упакуванні інформації.
Навіть недосвідчені гурмани зможуть зрозуміти якість сировини. Якщо консерва була зроблена зі свіжої риби, вона буде пружна, зберігатиме форму та буде нарізана гарними шматками. При використанні замороженої продукції вигляд може бути менш привабливим. Головне, щоб не було підозрілої суміші з рибних залишків з незрозумілим кольором соусу. Пліснява, бульбашки та інші ознаки псування мають бути відсутні.
Отже, консерви смачні, зручні та є джерелом вітамінів та мікроелементів, якщо були правильно виготовлені. Ваше завдання полягає в придбанні якісної та свіжої продукції. Вибирайте в перевірених місцях та їжте на здоров’я смачні рибні консерви.
Ще недавно тонкий ремінь був забутий і схований у глибини шафи. Але сьогодні він знову…
Кожному з нас знайоме це почуття: позаймався у залі, а наступного дня м'язи «гудуть». Чи…
40 років - це вік, коли можна зітхнути з полегшенням. Помилки молодості позаду, кар'єра та…
Пояс може значно змінити образ, якщо використовувати його з розумом. Один із перших нетривіальних випадків…
Що вдягнути з настанням холодів, щоб не замерзнути? Найактуальніше питання, яке ми задаємо собі у…
Цього осінньо-зимового сезону шуби зробили тріумфальний камбек і тепер знову носять горде звання наймоднішого верхнього…