Картопля забирає з ґрунту багато поживних речовим. Дуже рідко, коли на тому самому місці її висаджують вдруге. Зменшення родючості призводить до виродження врожаю. Він стає дрібним в усіх аспектах — і за кількістю, і за якістю.
Ігнорувати питання якості ґрунту не варто. Самостійно він може відновитись, але на це потрібно значно більше часу, ніж може собі дозволити городник. Є два способи, які допоможуть вирішити питання.
Посійте сидерати. Найкраще після вирощування картоплі сіяти жито, овес або гірчицю. Вони мають властивість насичувати ґрунт поживними речовинами в тій кількості, яка потрібна для нових рослин. Якщо ви використовуєте готові добрива, тоді зверніть увагу на дефіцити. Обирайте ті різновиди речовин, які можуть їх перекрити.
Використовуйте органічні добрива. При осінньому перекопування ділянки внесіть їх, щоб хробакам було над чим працювати. Це можуть бути як харчові відходи, так і запрівша рослинна маса.
Комплексний підхід дасть хороші результати. Ґрунт поновиться, родючість також вийде на кращий рівень. А це і дасть можливість вирощувати наступні городні культури з гарантованим врожаєм високої якості.
Похід по магазинах – стрес у будь-якому віці. І коли ти зустрічаєш рубіж в 40…
Подивитися на жінок з інших країн завжди цікаво з метою обміну досвідом. Модні тенденції та…
Ти при надії? Вітаємо! Це один із найчутливіших і найнезвичайніших періодів у житті кожної жінки,…
В нашому кліматі без пуховика взимку просто не обійтись. Він і зігріє у морози, і…
Є 10 простих способів оновити гардероб і обійтися при цьому мінімальними витратами або взагалі без…
Особливо приємно носити трендові речі, так би мовити, родом із дитинства. Теплі шкарпетки, легінси зі…