Ми звикли думати, що дієта – це довгий і виснажливий процес із вічним підрахунком калорій. Повільно-вуглеводна дієта Тіма Ферріса руйнує цей стереотип – на ній можна їсти в будь-яких кількостях, не підраховуючи калорії, і вона допомагає швидко позбутися зайвої ваги. Здається, звучить ідеально, але насправді все набагато складніше, ніж здається. Розбираємось у всіх перевагах та недоліках повільно-вуглеводної дієти.
Вуглеводи є основним джерелом енергії для нашого організму. Вони забезпечують живлення мозку (на це витрачається близько 25% споживаних вуглеводів), нирок, м’язів та центральної нервової системи. Що таке вуглеводи? Це природний цукор, крохмаль та клітковина, які містяться в їжі. Ці елементи розщеплюються в організмі, утворюючи глюкозу та виділяючи енергію для функціонування органів та нашої життєдіяльності.
Вуглеводи поділяються на дві категорії: прості та складні. Прості вуглеводи мають низький вміст клітковини (наприклад, оброблених продуктах). Вони швидко засвоюються та викликають різкий стрибок рівня цукру в крові, що збільшує ризик серцевих захворювань, розвитку діабету та ожиріння. Складні ж вуглеводи: цілісні зерна, боби, фрукти та овочі – перетравлюються повільно, довше зберігають енергію, допомагають знизити ризик розвитку різних захворювань та містять більше вітамінів та мінералів.
Раціон складається з постійного чергування тих самих продуктів. Це можуть бути бобові (горох, сочевиця, квасоля), овочі та зелень (шпинат, капуста, спаржа, цибуля), курка, яловичина, риба, яйця.
Міцне здоров'я від природи — це дарунок, який потрібно берегти. Щоб його не втратити, а…
Весна багата на модні пропозиції. Час на стильні експерименти та вдосконалення аутфітів. Стилісти пропонують на…
Ефективно працювати над своїм тілом можна без проведення довгих годин в тренажерному залі. Можна витрачати…
Голі щиколотки давно не в моді. З цим не всі погоджуються та продовжують так ходити.…
Весна — час бути яскравою та неперевершеною. Виконати місію сяяти та бути найгарнішою можна за…
14 лютого дає велике поле для бьюті-експериментів (і не має значення, чи є у вас…