Лайфстайл

Які сидерати треба сіяти перед вирощуванням картоплі: дачні поради

Картопляні ділянки треба готувати ретельно. Якщо цього не робити маєте можливість отримати врожай дрібноти. І це в кращому випадку. Картопля досить сильно вбирає поживні речовини з ґрунту. Саме тому він має бути добре підживленим та насиченим. Тільки в цьому випадку ви будете мати щедрий врожай. Сидерати — ось ваш ключ до успіху.

Що треба знати

Сидерати здатні замінити гній, який часто вносять перед посадкою картоплі. В загальному треба знати, що цій культурі загрожують шкідники та хвороби. Результати впливу можна й не одразу помітити. Але в процесі зберігання врожаю можуть виникати складнощі, а також лишається безпосередньо зараженим сам ґрунт.

З цього погляду вибір сидератів дає змогу побороти ці проблеми без використання зайвої хімії. Також вони сприяють рихленню ґрунту, покращенню його структури, а це добре впливає на висаджену культуру.

Що вибрати з сидератів

Практика показує, що найкраще перед картоплею висаджувати бобові культури. Серед них: горох, боби, квасоля. До речі, гарний результат буде і при висіванні конюшини чи люпину, льону, фацелії.

Досвідчені городники кажуть, що найкращий результат показують міксовані сидерати. Монокультура має обмежений корисний вплив, а от суміші дають прогресивний формат підживлення та боротьби із шкідниками.

Серед міксованих сидератів спробуйте горох та ячмінь. Ще є варіант гірчиці з фацелією. Вони дійсно здатні замінити собою гній. Нехай врожай картоплі буде багатим. Якщо все зробити вчасно та правильно, результат буде відмінний.

Пугачова Людмила

Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

Останні новиники

Дієтологи розповіли про ідеальну заправку для салатів: майже нуль калорій та один інгредієнт

Коли потрібно заправити салат, виникає справжня проблема: майонез шкідливий, олія набридла, рецепти містять багато компонентів.…

25 хв. назад

Дачники розповіли, як боротися з попелицею на петрушці

Якщо ви помітили, що листя петрушки стало липким і на ньому видно дрібних чорних комашок…

55 хв. назад

Як приготувати пікантну закуску з буряка: корейський спосіб маринування

За цим рецептом можна приготувати апетитний маринований буряк. Секрет його смаку полягає в особливій технології…

1 годину назад

Чим підживити півонії в травні: «секрети» пишного цвітіння та великих бутонів

З розкішних квітів для дачної ділянки та клумб не можна залишити без уваги півонії. Вони…

2 години назад

Універсальна заправка для салатів: альтернатива майонезу за 5 хвилин

Майонез традиційно є об'єктом обговорення. Його вважають шкідливим, але продовжують ним користуватися. Пропонуємо дещо змінити…

2 години назад

Квітникарі розповіли, чому орхідея випускає коріння з горщика

Якщо ви помітили, що орхідея випустила багато корінців і вони вже ростуть поза горщиком, треба…

3 години назад