Є основне правило городництва — кожен сезон треба змінювати ділянки для вирощуваних культур та уважно ставитись до сусідства з іншими рослинами. Будемо дивитись правді в очі, але змінювати локацію для картоплі кожного сезону важко. Розкажемо три причини, чому варто намагатись робити за правилами.
В процесі вирощування картопля забирає значну кількість поживних речовин. Від цього залежить якість та розмір бульби. При повторному висаджуванні ґрунт не зможе забезпечити родючість. Так, є певні способи екстреного підживлення, але для поновлення природних поживних сил потрібен час.
Пам’ятайте, що у ґрунті можуть лишитись, а так і є, безліч збудників картопляних захворювань: фітофтороз, парша, ризоктониоз. Вони відмінно переносять зимівлю. Аналогічно все відбувається і зі шкідниками. Вам потрібно буде серйозно тримати оборону проти тої нечисті.
Враховуючи складнощі, з якими доведеться зіткнутись, потрібно знати про ризик отримання врожаю з низьким рівнем якості. Бульби будуть вироджуватись та ставити все дрібнішими.
Ці причини є достатніми для того, щоб змінити місце для картоплі. Можливо в певний сезон краще відмовитись від неї, якщо мало місця. Але й витрачати марно сили та час на вирощування дрібноти не є добрим варіантом. Нехай у вас будуть всі умови для вирощування щедрого та якісного врожаю.
Придивіться до вашої розсади, і ви будете знати, що саме вона потребує. Коли на зелених…
Оригінальні страви можна подати на святковий стіл та здивувати родину. Традиційно печуть здобні паски та…
Гречка вважається національним продуктом. Про неї завжди кажуть, що вона повинна бути в раціоні, бо…
Цікава добірка з фільмів, в яких можна бачити гарні сади. Влаштуйте собі кіноперегляд та отримайте…
Мати свіжий, привабливий та стильний вигляд може кожна жінка. Немає значення, який вік. Знайти гармонію…
Якщо ви хочете мати бездоганний вигляд, вам не треба мати заповнену до самого верха шафу.…