Густий та наваристий суп під назвою «солянка» люблять за його багатий смак. Хто саме вигадав рецепт невідомо, але є ідея, що це варіант селянської їжі. Суть полягала в тому, що в котел клали залишки різних продуктів, додавали воду та варили до готовності.
Страва виходила поживна, а для сільського життя — це те, що треба. Звідки в ті часи маслини та лимон в супі взялися? Та це вже сучасні інтерпретації від шеф-кухарів. Розповімо три секрети ідеальної солянки, про які варто знати при приготуванні.
Найперше беріть різних продуктів якомога більше. Буде добре, якщо м’яса буде чотири різновиди чи інших м’ясних виробів. Також це стосується овочів, солінь, зелені та спецій. Багатий смак страви досягається великою кількістю різних продуктів.
Це найперший та важливий етап приготування солянки. Його варять заздалегідь та дають достатньо часу, щоб настоятись. Смак буде концентрованішим та виразнішим, а це і треба для смачної солянки.
Мариновані огірки не дуже смакують у солянці. Справа в тому, що вони досить нейтральні та солодкуваті. Солянці потрібна кислота та солоність. Саме тому найкраще запасатись соленими огірками, щоб перша страва вийшла ідеальною.
Це заправка для солянки. Готується на основі обсмажених овочів. Рекомендують готувати заздалегідь, а потім зберігати в холодильнику. Цибулю обсмажте на олії, додайте солені огірки, томатну пасту та свіжі помідори. Щоб покращити смак, в процесі тушкування заправки додайте трохи бульйону та цукру.
Моркву сіємо до 15–20 квітня, буряк — з 15 квітня по 5–10 травня, залежно від…
Витягування розсади — не нова тема для дачників та городників. Щороку з нею стикається багато…
Прикраси мають особливий шарм, власний почерк в образі. Вони або доповнюють його та роблять візуально…
Посієш моркву просто в землю — і виросте щось тонке, викручене, як старий шуруп. А…
Граблі — зручний інструмент, але разом з тим він може зробити суттєву проблему для городніх…
Аксесуари потрібні завжди. Саме вони роблять його візуально цікавим, вишуканим, іноді неординарним. Навіть базовий образ…