Зима – небезпечний період не тільки для шкіри, а й для волосся. Екстремально низькі температури, сухе від опалення повітря в приміщенні — все це погіршує стан волосся, робить його тьмяним і ламким і позбавляє блиску.
На щастя, ситуацію можна виправити, трохи змінивши підхід до свого догляду. Розповідаємо про основні правила догляду за волоссям у холодний період.
Ігнорування шапки загрожує не тільки постійними застудами, а й активним випадінням волосся. Нагадаємо, що волосяні цибулини у нас одні на все життя: у них виростає, випадає, а потім знову виростає волосся, проте сама цибулина при цьому залишається на місці. Регулярне переохолодження веде до пошкодження та повної смерті цибулини, а значить – волосся з неї рости вже ніколи не буде. Зрозуміло, від морозу страждає не одна, а сотні і навіть тисячі волосяних цибулин, що загрожує дуже серйозними і дуже неприємними наслідками. Тож перша та основна порада — носити головний убір. Якщо не любите шапки – не біда, існує безліч альтернативних варіантів.
Згадайте, скільки різної доглядової косметики ви використовуєте для обличчя? Крім засобів, що очищають, в самий базовий догляд обов’язково входить тонер, пара сироваток і зволожуючий крем. Взаємодія зі шкірою голови, як правило, закінчується шампунем. І дуже дарма, адже здоров’я та зовнішній вигляд волосся багато в чому залежить від його зовнішнього вигляду. Саме тому в зимовий період ми настійно рекомендуємо спеціальні маски для шкіри голови (не плутайте їх з масками для волосся – якщо нанести таку на коріння, волосся лише набуде несвіжого вигляду). Вони глибоко зволожать шкіру голови та захистять від неконтрольованої втрати вологи.
Волосся по всій довжині теж потрібно зволожувати. Для цього варто використовувати кондиціонер після кожного миття, а 2 рази на тиждень інтенсивну маску. Щоб вона добре подіяла, легкими рухами без скручування видаліть надлишки води з чистого волосся і рясно нанесіть маску. Залишіть її на волоссі на 5-10 хвилин і ретельно змийте водою. Після цього обов’язково нанесіть незмивний догляд – олію, сироватку або крем – вони «запечатають» вологу всередині волосся.
Захоплюватися гарячим укладанням не рекомендується в будь-яку пору року, проте взимку, коли волосся особливо схильне до сухості та ламкості, використання стайлерів краще звести до мінімуму.
Відмовлятися від фена, звичайно не обов’язково, просто не виставляйте на ньому занадто високу температуру, а також завжди користуйтеся термозахистом. Після укладання можна нанести трохи стайлінгу на олійній основі: він не тільки додасть волоссю блиск, але і утворює на них захисну плівку, яка зменшить шкоду від перепаду температур.
Кожна жінка хоче залишатися привабливою та виглядати бездоганно. В цьому аспекті завжди у фокусі фігура.…
Коли про пальто говорять, що воно бюджетне, мають на увазі зовсім інше. Називаймо речі своїми…
Похід по магазинах – стрес у будь-якому віці. І коли ти зустрічаєш рубіж в 40…
Подивитися на жінок з інших країн завжди цікаво з метою обміну досвідом. Модні тенденції та…
Ти при надії? Вітаємо! Це один із найчутливіших і найнезвичайніших періодів у житті кожної жінки,…
В нашому кліматі без пуховика взимку просто не обійтись. Він і зігріє у морози, і…