Історія виникнення зефіру має декілька варіантів. За першим — ці солодощі мають давньогрецьке коріння. Легенда розповідає, що їх людям подарував бог західного вітру, якого звали Зефір. За другою версію — початок цієї кондитерської історії бере свій початок на Сході. А третя версія розповідає, що ми ласуємо зефіром, завдяки французам. Зараз головне, що кожен бажаючий може приготувати його у себе вдома.
Для приготування потрібно:
Покроковий план приготування допоможе отримати солодке задоволення:
Смачного!
Тренди змінюються. І категорію взуття воно також не обійшло. А це означає, що настав час…
В кожному гардеробі є пара джинсів. Трендова модель повинна змінюватися час від часу, щоб залишатися…
Новорічні свята наближаються з невимовною швидкістю. Святкувати чи ні — це вибір індивідуальний, але створити…
В цьому сезоні з'явилося багато новинок в категорії верхнього одягу. Не єдиними пуховиками та куртками…
Всіх очікує оновлення гардероба, адже в моду ввійшла нова довжина одягу. Будьте готові до цього,…
Пік популярності деніму припадає на літо, а у теплому сезоні 2024-го цей матеріал узагалі побив…
Читати коментарі
С таким количеством сахара ж..па слипнется и это уже не зефир получится, а сахар с добавками. Для зефира нужно больше агар-агар, белка и пюре для вкуса, а сахаром только подсластить немного. Тогда и вкус будет как у зефира, а не как что то очень сладкое аж ощущения до кислоты во рту. Когда хотят забить чем то вкус, замаскировать какие то "недоделки", то и сыпят сахара столько, чтобы после кроме сахара нельзя было ничего почувствовать. Кстати, этим очень страдает наша кондитерка, которая не очень по качеству (всяких химикатов там для подкраски, усиления вкуса дофига и больше), зато очень и очень неестественно сладкие, что и не поймешь из-за сахара, что ты ешь.
Яблука та вишні можуть бути різними за кислістю. Якщо ви впевнені, що ваші фрукти солодкі, не потребують цукру, рецепт завжди можна відкоригувати під свої потреби. Дякуємо за увагу!