Часто у рецептах пишуть і ми, до речі, теж: “Обсмажте до золотого кольору…”. А який він той золотий колір, коли іноді від блідого до коричневого з гірким присмаком — декілька секунд. Золотий колір при смаженні зроблять всього два інгредієнти.
Якщо ви готуєте засмажку, що буде у білому соусі, наприклад, у вершковому чи сметанковому, то золотий колір овочів додасть привабливого вигляду. Той момент, коли спочатку з’їдять очима страви, а потім — виделкою.
Якщо за рецептом потрібна і цибуля, і морква, то смажте їх по черзі. Спочатку цибулю до м’якості, а потім — моркву. Саме на етапі приготування тертої моркви потрібно додати дрібку цукру. Вона швидко дасть моркві й заодно цибулі золотий відтінок та легкі нотки карамельного смаку. Не хвилюйтеся, що страва буде солодкою. Сіль та спеції, які варто додавати наприкінці приготування, увиразнять смак і цукор не буде відчуватися зовсім.
А якщо ви смажите лише цибулю — кубиками чи півкільцями, то можна додати 0,5-1 ч.л. борошна. У будь-якій страві воно не завадить: чи то суп, чи підлива, чи засмажка для чогось іншого.
Спробуйте, порада перевірена на досвіді. З цукром та борошном вийде по-особливому золотий колір!
В саду можна вирощувати не тільки садові плодові дерева, декоративні та ягідні кущі. Є категорія…
Хаос — досить часто цим словом можна пояснити, що відбувається в домі. На перший погляд,…
В нас ще весна, а вже можна зазирнути в шпаринку модних дверей, що буде восени.…
Модні експерименти вступають в дію, коли виникає бажання вийти за рамки звичного. Можна сказати, що…
Стильний образ роблять не тільки основні предмети одягу, але й деталі. Весна спонукає дістати все,…
Сьогодні говоримо про плодові дерева в саду та їх потреби у підживлення. Яблуні, груші, вишні,…