За рекомендацією медиків, пити каву натщесерце шкідливо. Кава на голодний шлунок негативно впливає не лише травну систему, а й на нервову та серцево-судинну.
Кава спросоння доречно виглядає лише у рекламі. Для здоров’я більш правильно пити через 1 годину після сніданку. Оптимальний період з 9:30 до 11:30, оскільки саме в цьому періоді рівень кортизолу знижується, а кава має здатність його підвищити.
Якщо пити каву після 16:00 години, то нервова система “збунтує”. Зайва збудженість перед сном на користь не буде. Тому краще пити за 4-5 годин до сну.
Ті, хто звик починати ранок із кави, мають розуміти, що вона може бути причиною нудоти, діареї (особливо, якщо з молоком чи вершками) та навіть гастриту, а згодом і виразки.
Вживати каву потрібно якісну. Віддавати перевагу заварній, оскільки розчинна часто не має ознак справжньої кави та для організму більш шкідлива у будь-який час доби.
Річ, яка змінює уявлення про базовий гардероб. Вважається, що класична сорочка повинна бути тільки білого…
В своєму Телеграм-каналі експерт в сфері житлово-комунального господарства та голова Голова Спілки споживачів комунальних послуг…
Декорувати вхід в будинок, розставити гарні кашпо вздовж доріжок або просто на веранді. З квітами,…
У 2025 році в моді з десяток трендів, які активно використовують в образах. Якщо вам…
В системі догляду за гортензіями важливим є весняне та літнє підживлення. В бідному ґрунті рослина…
Прибиратися або люблять, або роблять через слово «треба». Зрештою, відношення до процесу може бути різним,…
Читати коментарі
Не плохо было бы дать хоть какие-то ссылки на достоверность данной информации, проведение исследований. А так, получается, информация в статье: «кто-то где-то сказал». Больше 20 лет пью кофе, утром натощак, днем, вечером и никаких проблем нет. И самое главное: кофе есть только двух видов – молотый и в зернах. Всем удачи и здоровья, СЛАВА УКРАИНЕ!
Героям Слава!
Дякуємо за Ваш відгук. Якщо у Вас нема проблем зі здоров'ям, то це ж прекрасно. Щиро бажаємо ще 100 років пити каву щоранку і відчувати себе чудово! Медичний "вердикт" щодо вживання кави обґрунтований тим, що кофеїн, наприклад, для травневої системи шкідливий, оскільки може стати причиною синдрому роздратованого кишківника (СРК). Вплив на нервову систему теж зрозумілий. І тут важливо не забувати про кількість та якість кави. Якщо цікаво, то можете почитати про це більш детально на експертних сайтах лікарів. Наприклад, тут https://medialt.clinic/blog/vazhlive-pitannya/yak-kofejin-vplivae-na-nash-organizm