Тирса може удобрювати, утеплювати, дезінфікувати, контролювати рівень вологи і балансувати кількість добрив у ґрунті. Це добриво є чудовою підмогою для всіх дачників, які прагнуть отримати чудовий урожай.
Опилковий компост готують на плівковій або іншій вологонепроникній основі, щоб не допустити витоку корисних речовин у ґрунт.
Найправильніше починати заготівлю компосту навесні, з перших теплих днів. Процес компостування проходить у разі підвищення температури маси до 40-50 градусів. Коли температура компосту спаде до 25 градусів, можна використовувати добриво.
Найпростіший і робочий спосіб приготування компосту, до складу якого додатково входять мінеральні добрива, має такий вигляд:
на 1 куб. м. тирси вносять 2,5 кг сечовини (її можна замінити 3,5 кг аміачної селітри). Ще один компонент – подвійний суперфосфат у кількості 800 г та сульфат калію – 1,5 кг. Сечовину/селітру, суперфосфат та сульфат калію слід вносити лише після попереднього розчинення у воді.
Кожне мінеральне добриво вносять окремо і щоразу ретельно перемішують.
В образі все може бути прекрасно до того моменту поки не постає конкретна мета створення…
Троянди розквітають та наповнюють сад ніжним ароматом. Ви чекали цього цілу зиму, щоб відкрити кущі…
В дизайні інтер'єрів з'являється багато нових та цікавих трендів. Варіанти декорування привертають увагу свіжістю ідей,…
Серед великого різноманіття моделей сумок є та, яка у 2025 році втратила всі модні позиції.…
Головний убір не завжди повинен виконувати роль засобу для утеплення. Він може стати вашим фірмовим…
Приготувати засіб для покращення росту рослин можна самостійно. Для цього вам знадобиться лише часник. Саме…