Картоплю намагаються вирощувати навіть ті дачники, у кого ділянка займає лише кілька соток. З травня по серпень-вересень городники спостерігають за грядкою чи невеликим полем, на якому зростає ця багатьма улюблена культура. У червні у дачників період насичений. Першого місяця літа потрібно встигнути зробити безліч завдань. До уваги вимагають майже всі рослини на городі: полив, підживлення, шкідники. Картопля не є винятком і так само потребує уваги до себе. У червні дачникам, які вирощують цю культуру, потрібно встигнути зробити три справи.
Завдяки йому картопля наростить додаткові коріння, на яких сформуються плоди. Підгортання мінімізує шанс їхнього оголення, тому можна не боятися, що бульби позеленіють.
Агротехнічний захід найкраще проводити на початку червня. Якщо це робити пізніше, то ризик пошкодження кущів багаторазово збільшується.
Процедура є актуальною для невеликих ділянок. Мульчування зберігає вологу у ґрунті, перешкоджає зростанню бур’янів, що у свою чергу зменшує ймовірність розвитку грибкових хвороб. Як мульчу досвідчені овочівники рекомендують використовувати солому.
Червень – це місяць суворої боротьби зі шкідниками, які мають на меті з’їсти якнайбільше і наплодити якомога більше помічників. Також слід оцінювати стан кущів, перевіряти на наявність хвороб, щоб своєчасно вилікувати рослини.
Новорічні свята та застілля — це прекрасно, але потім доводиться стикатися з дуже тяжким самопочуттям.…
Гранат - це джерело вітамінів та корисних для організму людини речовин. У подробицях читайте про…
Про тренди зараз говорять багато, адже новий рік вже на порозі, зима активно просуває свої…
В домашніх умовах можна створити догляд за шкірою обличчя з доступних інгредієнтів. У подробицях читайте,…
Взимку нігті можуть стати крихкими й швидко ламатися, а шкіра рук – сухою від переохолодження…
Курячі яйця - це один з найдоступніших універсальних продуктів, які використовують у кулінарії та дієтології.…