У червні помідори активно розвиваються, йде збалансоване зростання кореневої та надземної частини рослин. Якщо всі процеси проходять правильно, то починають цвісти перші китиці. Однак буває так, що кущ нарощує багато зеленої маси, а квіток мало, і вони не утворюють зав’язі.
Помідори споживають із ґрунту у великих обсягах азот, в результаті йде активне зростання листя та пасинків. Надлишок елемента веде до того, що рослина не засвоює інші корисні речовини із ґрунту. Тому у рослини мало квітів і не утворюються зав’язі.
В даному випадку дачники припиняють вносити азотне підживлення, роблячи вибір на користь тих складових, які наситять рослину калієм та фосфором.
При активному нарощуванні зеленої маси вносять позакореневе підживлення борною кислотою. Засіб стимулює цвітіння кущів.
У червні дачники видаляють нижнє листя помідорів. Залишають три листки нижче першої китиці – інші прищипують. Крім того, важливо провести пасинкування з урахуванням особливостей сорту. При цьому городники стежать за тим, щоб не відбувалося загущення куща. Через зростання непотрібних пасинків загальмовується цвітіння та утворення зав’язей.
Для зниження зростання зеленої маси зменшують полив помідорів. Роблять це не 2-3 рази на тиждень, а один. Зниження вологості ґрунту зменшить активне зростання листя.
Ти при надії? Вітаємо! Це один із найчутливіших і найнезвичайніших періодів у житті кожної жінки,…
В нашому кліматі без пуховика взимку просто не обійтись. Він і зігріє у морози, і…
Є 10 простих способів оновити гардероб і обійтися при цьому мінімальними витратами або взагалі без…
Особливо приємно носити трендові речі, так би мовити, родом із дитинства. Теплі шкарпетки, легінси зі…
Складати гардероб суцільно з базових речей, метод хоч і перевірений, але дещо нудний. Часом, щоб…
До настання зими вже рукою подати, тому тепла шапка нам точно знадобиться. Чи капор? Чи…