Підживлення містить лише корисну органіку, жодної агропромислової хімії та навіть мінеральних добрив. Завдяки цьому дачники збирають великі, міцні та хрумкі плоди редиски, яку вони підгодовують у червні.
Є три варіанти, які однаково добре працюють. Перший полягає у використанні рідкого біогумусу: у 10 л води розмішують 200 мл. Склад багатий на азот, калій, фосфор.
Ще одне підживлення готується на основі попелу. Він багатий калієм, фосфором та кальцієм. Ці компоненти необхідні для зростання міцних та соковитих коренеплодів.
Разом із попелом досвідчені дачники не рекомендують використовувати будь-які інші фосфорні добрива, щоб не спровокувати появу стрілок у редису. Готують рідке добриво так: у 10 л води розмішують 1 склянку попелу, настоюють пару днів та поливають рослини.
Третє підживлення готується на основі гумату калію. Варіант добрива хороший тим, що редис отримає і калій та покращить засвоюваність інших поживних мікроелементів. 10 мл добрива розводять 10 л води та підгодовують коренеплід.
Вживання моркви може допомогти лікувати або запобігти діабету 2 типу через вплив овочів на регуляцію…
Яскрава та блискуча, гарна та оригінальна — саме такою є спідниця з лелітками. Стереотипно міркувати,…
Зима не є приводом для того, щоб носити тільки чорний або сірий. Хоча з будь-якими…
Шуба належить до тих видів верхнього одягу, яка апріорі не може бути на один сезон.…
Холодна осінь чи зима супроводжуються потребою в нормальному, теплому та зручному взутті. Знайти таке з…
До кожної жінки рано чи пізно приходить усвідомлення, що в зовнішньому вигляді потрібно щось змінювати.…