Особливо приємно їсти продукти, які подобаються по смаковим якостям і якщо вони приносять користь. Так можна сказати про черешню — ягоду, сезон якої вже розпочався. Вона багато в чому виграє в інших сезонних фруктів, дуже корисна для організму і може легко стати корисною заміною солодощам та іншим перекушуванням. Розповідаємо, чим корисна ця ягода, і чому її варто включити у свій літній раціон.
Не завжди легко отримати рекомендовані 25-30 г клітковини на день, адже це дуже корисний мікроелемент, який необхідний нашому організму. У чашці черешні міститься 3 г клітковини, тому ягоди можуть стати відмінним її джерелом. Дієта, багата на клітковину, сприяє підтримці здорової маси тіла, поліпшення здоров’я кишечника, зниження холестерину і ризику серцевих захворювань і навіть перешкоджає підвищенню рівня цукру в крові.
Болять м’язи чи суглоби? Черешня може стати вашим новим солодким джерелом знеболювання. Дослідження показують, що вони багаті на антоціани, групу поліфенолів, які борються із запаленням тканин так само, як і такі ліки як, наприклад, ібупрофен.
Антоціани, що містяться в черешні, також можуть бути корисними для вашого серця. Дослідження показують, що ці речовини можуть відігравати роль у профілактиці серцевих захворювань, зменшуючи запалення та сприяючи здоровій функції артерій.
За даними Національного фонду сну, черешня є природним джерелом гормону мелатоніну, який допомагає контролювати внутрішній годинник вашого тіла та сприяє здоровому режиму сну. Щоденне вживання 25 ягід черешні може допомогти вам спати міцніше і найдовше за три дні. Національний фонд сну рекомендує їсти черешню незадовго до того, як лягти спати, для максимальної користі.
Джинси – головний зимовий маст-хев та основа гардеробу на холодний сезон. Але будемо відверті: багато…
Ефективна вентиляція — це не просто черговий пункт у списку будівельних правил, а насамперед запорука здоров'я…
Прикро, коли на новому светрі, купленому не за маленькі гроші, з'являється велика зачіпка, яка не…
Французькі жінки завжди вважалися еталоном стилю та елегантності. Ми вже не раз розповідали, якими прийомами…
Ще недавно тонкий ремінь був забутий і схований у глибини шафи. Але сьогодні він знову…
Кожному з нас знайоме це почуття: позаймався у залі, а наступного дня м'язи «гудуть». Чи…