Після збору урожаю не можна припиняти догляду за полуницею. Після плодоношення полуниця не знаходиться у стані спокою, вона росте й розвивається.
Полуниця продовжує рости й розвиватися. У другій половині літа полуниця готується до наступного сезону, закладаються квіткові бруньки, а від цього залежить майбутній урожай полуниці.
Щоб краще розвивалися ці бруньки, рослину треба вчасно підживлювати. Це треба робити після дощу або після поливу грядки. У посуху полуницю треба обов’язково полити після удобрення.
Дуже добре в цей час підживити азотними добривами. У другій половині літа радять внести фосфорно-калійні добрива. На 10 л води треба розвести 15 г сульфату калію та 20 г суперфосфату.
Такого розчину вистачає на 1 квадратний метр насаджень. Суперфосфат краще замочити у воді на 10-12 годин. Поливати треба по міжряддях в ранковий час, коли немає палючого сонця.
Також таку суміш закладають у ґрунт у сухому вигляді. Добрива треба розсипати по ґрунту, а потім – розпушити землю. Після цього обов’язково треба полити грядку.
Досягти ідеального результату у вирощуванні буряків — це зібрати врожай великих та здорових коренеплодів. При…
Кажуть, що в моді все циклічно. Одні тренди змінюють інші, але не все так однозначно.…
Фільми про кулінарію, їжу та поварів викликають великий інтерес. Не менше, ніж трилери, бойовики, мелодрами…
Верхній одяг можна носити роками і він буде залишатися актуальним. Сьогодні говоримо про куртки, які…
Пікірування помідорів — переміщення розсади в індивідуальні місткості. Процедура потрібна для продовження розвитку рослини та…
З ростом популярності модних кросівок та й кількості їх відданих шанувальників іноді здається, що інші…