Здоровий та поживний сніданок – початок успішного дня. Але що саме означає здоровий? Виявляється, є низка продуктів, які на сніданок краще не їсти. А ми весь цей час вважали їх ідеальними для першого прийому їжі на день.
Звісно, сирі овочі вважаються здоровою їжею: вони містять вітаміни, клітковину та мінерали. Однак на сніданок не зовсім підходять. Справа в тому, що це особливе навантаження для травлення і шлунок може збунтуватися, якщо вжити їх натще.
Йогурт із фруктами у нашій уяві – типовий сніданок. Однак йогурт натще корисний лише частково. Причина в тому, що корисні молочнокислі бактерії, що містяться в йогурті, не засвоюються належним чином натще. Натомість агресивна шлункова кислота вбиває все хороше, перш ніж воно потрапить у кишечник. Однак тут є свій лайхфак: підготуй шлунок і заздалегідь з’їж кілька горіхів, шматочок авокадо або ложку вівсянки.
Банани дійсно забезпечують організм важливими поживними речовинами, але їх не слід їсти натще. Банани, як і інші продукти, що містять глюкозу, спричиняють підвищення рівня цукру в крові. Через деякий час він знову швидко падає, що може призвести до того, що протягом дня доведеться боротися з тягою до нездорових перекусів.
Склянка апельсинового соку, здається, з’являється на всіх фотографіях гарного сніданку. Однак красиво не означає корисно. Кислота в цитрусових може викликати печію, так що вживати його натще не слід. З ранку краще випити лимонну воду – там “небезпечний” сік сильно розбавлений водою і не такий шкідливий.
Інсайдери індустрії краси відкривають можливості краси та нових трендів. Весна-2025 буде яскравою та оригінальною, але…
Встигніть дізнатися, що буде в моді цієї весни. Потрібно оновити верхній одяг для бездоганного та…
Любите хрумку квашену капусту, але не хочете чекати цілий тиждень, поки вона буде готова? Це…
Печінкові млинці – та страва, яку часто замовляють у кафе, купують у магазині, але рідко…
Квітуча клумба навесні — це справжнє естетичне задоволення. Створити таку можна в різних кольорах. Пропонуємо…
Закінчилось молоко, а без нього омлет не виходить пишним? Що ж, це поширений міф. Насправді…