Часто передчасне старіння пов’язують із гормональним дисбалансом, стресом та незбалансованим харчуванням. Але навіть здорова жінка може зіткнутися з появою зморшок у молодому віці, якщо щодня робити помилки у догляді за шкірою.
Якщо проводити на сонці занадто багато часу, з’явиться гіперпігментація та передчасні зморшки, а шкіра стане грубою та сухою. При цьому на шкіру погано впливає не тільки літнє сонце: ультрафіолетові промені небезпечні незалежно від сезону, тому наносити сонцезахисний крем потрібно в будь-яку пору року.
Щоб захистити шкіру, вивчи інформацію про те, як правильно вибрати і використовувати сонцезахисний крем. Не забувай наносити засіб на область навколо очей, вуха, шию та губи. Щоб захистити все обличчя, шию та руки, знадобиться приблизно дві столові ложки крему.
Демакіяж – важлива частина догляду за шкірою. Прибирати з обличчя потрібно надлишки не тільки декоративної, але й доглядової косметики, інакше можна спровокувати появу прищів, висипань і ранніх глибоких зморшок.
Є кілька видів засобів для зняття макіяжу: пінки, олії, міцелярна вода, молочко, серветки. При виборі засобу необхідно враховувати особливості шкіри. Наприклад, для сухої шкіри краще підійдуть гідрофільна олія або молочко зі зволожуючим ефектом. А ось водостійку туш або олівець у будь-якому випадку потрібно змивати спеціальним засобом, обережними рухами не перерозтягуючи шкіру.
Деякі дівчата носять у сумочці пудру або тональний крем, щоб протягом дня поправляти макіяж. Але якщо робити це постійно, можна спровокувати проблеми шкіри, які прискорять процес старіння. Справа в тому, що якщо наноситимеш, наприклад, пудру в кілька шарів, вб’єш глибоко в шкіру забруднення, які утворюються на обличчі протягом дня.
Вибирай якісні б’юті-продукти, щоб не доводилося виправляти макіяж протягом дня. Звертай увагу не лише на ціну косметики, а й на те, на який тип шкіри вона розрахована. Влітку від щільних текстур краще взагалі відмовитися.
Через це порушується гідроліпідна мантія шкіри і вона стає сухою та чутливою. Щоб уникнути передчасного старіння, потрібно вмиватися водою кімнатної температури. Зважай на те, що вранці шкіра потребує ретельного очищення, оскільки, поки ми спимо, шкірний покрив продовжує працювати. Не забувай очищати підборіддя та шию.
Вмиватися скрабами з абразивними частинками ми не радимо. Можеш замінити засіб ензимною пудрою або пінкою. Використовуй б’юті-продукти за інструкцією.
Протягом дня на шкірі накопичуються бруд та шкірне сало, які забивають пори та сприяють руйнуванню колагену. Тому, якщо не видаляти макіяж перед сном, можна суттєво нашкодити собі. Винятків не варто робити навіть у випадку, якщо сходила на мейк до професіонала і віддала великі гроші за роботу.
До речі, залишки макіяжу залишаться і на наволочці. У результаті тканини поширяться мікроби, які також погіршать стан шкіри обличчя.
Ці засоби справді позбавляють шкіру від відмерлих клітин та освіжають. Але зловживати пілінгами не варто, інакше можна порушити функціонування сальних залоз. Через це шкіра почне жирнітись і стане схильною до передчасного старіння.
Домашні пілінги використовуй не частіше, ніж один раз на два тижні. Важливо, щоб засіб був із щадним складом. Якщо вважаєш, що шкіра потребує глибокого очищення, звернися до косметолога.
Деякі дівчата вважають, що мило може очистити їхню шкіру набагато краще, ніж будь-який інший засіб. Але компоненти лужного мила руйнують природні ліпіди епідермісу та провокують раннє старіння. На відновлення захисної функції у шкіри потрібно кілька годин, і в цей час вона активно втрачає вологу. В результаті з’являються свербіж, лущення та почуття стягнутості.
У деяких випадках ефект може бути зворотним, тобто через вмивання милом шкіра стане жирною, схильною до закритих комедонів та акне.
Якщо видавлювати прищі самостійно, можна спровокувати появу висипів і занести інфекцію в шкірний покрив. Особливо ризикують дівчата, які проводять сумнівні б’юті-процедури біля дзеркала збільшувального і забувають про правила гігієни.
Якщо в тебе не вдається вилікувати акне вже довгий час, зверніться до дерматолога. Не намагайся замаскувати проблему декоративною косметикою або позбутися прищів за допомогою пілінгів з абразивними частинками.
Звичка вмиватися до скрипу на шкірі теж провокує передчасне старіння. Якщо пересушити шкіру, вона стане схильною до появи глибоких зморшок, виглядатиме сірою та неживою. Умивання має бути дбайливим і м’яким – це єдиний спосіб уникнути проблем.
Не забувай, що догляд за шкірою складається з трьох етапів: очищення, тонізування та зволоження. Тобто після вмивання потрібно використовувати тонізуючий засіб, щоб відновити кислотно-лужний баланс, а потім зволожуючий крем, який насичує шкірний покрив вітамінами та мінералами.
Светр з пуховиком - це мастхев-речі з настанням сезону холодів. Гарний якісний светр зігріє тебе…
Про багатошарові образи вже було сказано все і неодноразово. Але багато хто все одно обходить…
В гардеробі вкорочені штани можуть стати хітом або безжалісно бути забутими на дальній полиці шафи.…
Взимку так холодно, постійно задуває то в спину, то під куртку. А після цього нежить,…
Одна з причин, чому варто чекати на похолодання — це стильні дутики. Такі зручні та…
Осінньо-зимові покази сезону осінь-зима 2024/2025, починаючи з Нью-Йорка та закінчуючи Парижем, запам'яталися нам цікавою деталізацією…