Якщо ваші сливи зараз рясно цвітуть, то це ще не факт, що вони рясно родитимуть. Часто сливи скидають плоди ще зеленими. Про причини дізнаєтеся у подробицях.
Сливі може не вистачати вологи, корисних речовин або вона уражена хворобою чи шкідниками. Також причиною можуть бути весняні заморозки.
Якщо не вистачає цинку, калію та фосфору, воно скидатиме плоди зеленими. Навесні треба підживлювати сливові дерева сечовиною – 120 г порошку на 10 л води. А в червні удобрюють органікою. Для цього треба 1/4 гною на 10 л води.
Навесні радять вносити азотні добрива. Поливати треба сливу до 6 разів на сезон, особливо, якщо літо посушливе. Досвідчені садівники радять поливати за 20 днів до збору урожаю, щоб плоди були соковитими.
Також на дерево можуть напасти комахи – шкідники. Для боротьби з попелицею підійде звичайний мильний розчин. У 10 л води розчиніть 100 г господарського мила й покропіть дерево.
Або зробіть тютюнову настоянку. Візьміть 500 г тютюну й залийте 10 л води й поставте на 2 доби у темному місті. Після цього можна кропити сливу.
Мурах зі сливи проганяють за допомогою борної кислоти. 2 г борної кислоти, розчиніть у 1 л води й покропіть дерево.
Колись худі були виключно частиною спортивного гардеробу та вважалися непридатними для створення стильних міських образів.…
Взимку без шарфа буквально нікуди. І справа навіть не в тому, що це важливий аксесуар,…
Джинсова спідниця — річ поза часом та тенденціями. Міні, міді, максі, А-силуету або асиметрична -…
Багато хто досі вважає, що зимові образи створені для того, щоб поєднувати в них чорні…
Позбавляємося неактуальної пари взуття, яке зіпсує твій образ. Чоботарями без чобіт у новому сезоні точно…
Джинси – головний зимовий маст-хев та основа гардеробу на холодний сезон. Але будемо відверті: багато…