Найперше, що приходить на думку — сорт. Саме він причина гіркого смаку. Частково впливає, але не це є причиною появи надмірної гіркоти. Прикро, коли стільки сил вкладено в вирощування, а результат не дуже їстівний. Потрібно дотримуватися певних правил, завдяки яким салат виросте соковитим, хрустким та приємним для вживання.
Сорт немає значення, бо є ряд універсальних нюансів. Наприклад, салатне листя здатне до накопичення речовин, які при високій концентрації сприяють появі гіркоти. Культура дуже вимоглива до освітлення, поливу та якості ґрунту.
Відсутність достатньої кількості вологи робить салат гірким. Після появи сходів їх потрібно поливати через день. При формуванні розетки полив повинен бути частий, рясний та регулярний.
Салат не рекомендується саджати на сонячних ділянках. Напівтінь — найкращий варіант. Зверніть увагу на вільне місце. Його повинно бути достатньо. В тісних умовах салат погано росте.
Відсутність азотних добрив для зелені має критичне значення. Таке підживлення важливе, але потрібно слідкувати за нормами внесення. Салат має властивість до накопичення нітратів, тому варто на початку висаджування внести добриво, щоб надалі в ньому не було потреби.
З початку року всі активно обговорювали трендовий коричневий колір. Але ж на весну та літо…
Мода швидкоплинна, тому треба встигнути приміряти нові тренди, скласти про них свою думку та подивитися…
Біла, молочна або будь-яка інша блузка може бути потрібною в гардеробі, але дуже нудною. Не…
Морква – класний овоч, але тільки не тоді, коли треба годинами сидіти в грядці, висмикуючи…
Якщо хочеться свіжої, ароматної картопельки на початку літа, треба не просто кинути її в землю,…
В гардеробі повинна бути пара штанів, яка зможе стильно підкреслити переваги та скромно приховати недоліки.…