Краса

3 ефективних домашніх способи, щоб досягти ефекту ніжної, гладкої та зволоженої шкіри

Молота кава, лимон, сметана, імбирна або оливкова олія, мед… Якщо в тебе під рукою є ці нехитрі продукти, значить, ти цілком зможеш організувати spa-салон у себе вдома.

Не секрет, що в минулі часи, коли бьюті-індустрія була не настільки розвинена, наші прабабусі примудрялися творити чудеса в лазні з домашніми скрабами з піску, солі та трав. Їхня шкіра ставала ніжною та м’якою навіть після найважчої роботи. Трьома з таких перевірених лайфхаків ділимося з вами.

Масаж щіткою, вмоченою у лимонному соці

Тобі знадобиться щітка з твердою щетиною, вимочена в лимонному соці. Використовувати такий метод варто на заздалегідь розпарену шкіру в душі або лазні, роблячи масаж круговими рухами, уникаючи зони живота та внутрішньої сторони стегон. Особливо ретельно варто пройтися по лінії зовнішньої сторони стегон та сідниць, плавно спускаючись на ікри. Після закінчення цієї процедури шкіру слід промокнути рушником. Після цього можна нанести крем або масло від целюліту, в такому разі ефект від останніх засобів буде сильнішим.

Відлущуючий скраб з кави та сметани

Така процедура гарантує м’яку та гладку шкіру, а також легкий ефект засмаги. Сметану слід вибирати з жирністю 20-30%, а в якості частинок, що скрабують, можна взяти залишки меленої кави з чашки або кавомашини. За відсутності кави його легко замінить цукор, але затемняючого ефекту на шкірі не буде. Якщо ж тобі потрібен ефект освітлення, можна додати сік лимона. Пам’ятай, що такий скраб довго не зберігається! Використовувати його бажано одразу після приготування протягом кількох годин.

Розігріваючий скраб з меду, солі та імбирної олії

Мед може бути будь-який, головне, щоб він мав тверду консистенцію (не як карамель). Сіль варто вибирати великого помелу «номер один», яку використовують для запікання риби, або морську, яку можна купити в аптеці. Олія допускається і оливкова, проте саме імбирна (або з перцем) дає легкий жироспалюючий ефект. Скраб слід наносити на розігріту шкіру. Такий засіб може зберігатися досить довго (до декількох місяців) у закритій ємності із щільно закритою кришкою при кімнатній температурі.

Пасевич Анна

Я - головний редактор сайту ProstoWay. Закінчила Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна. Працюю в різних інтернет-виданнях з 2012 року. З великим інтересом вивчаю тему здорового харчування, спорту, психології та одночасно стежу за поп-культурою, модою та б'юті-трендами. Обожнюю кулінарію, свій перший борщ і бісквіт приготувала в 10 років, відтоді готую кожного дня.

Останні новиники

10 речей, які час викинути, якщо виповнилося 40: думка стилістів

40 років - це вік, коли можна зітхнути з полегшенням. Помилки молодості позаду, кар'єра та…

3 години тому

6 випадків, коли краще носити пояс

Пояс може значно змінити образ, якщо використовувати його з розумом. Один із перших нетривіальних випадків…

5 години тому

Який верхній одяг та взуття носити пізно восени

Що вдягнути з настанням холодів, щоб не замерзнути? Найактуальніше питання, яке ми задаємо собі у…

7 години тому

З яким низом носити коротку шубу

Цього осінньо-зимового сезону шуби зробили тріумфальний камбек і тепер знову носять горде звання наймоднішого верхнього…

1 день тому

Стильні зимові пальто для тих, кому не подобаються пуховики

Якщо ви ще не завершили підготовку до холодного сезону, варто зробити це терміново. Перший і…

1 день тому

З яким взуттям носити джинси пізньої осені

Джинси давно набули культового статусу, якого не вдалося досягти ще жодному дизайнерському одягу. Пізньої осені…

1 день тому