Кольорові яскраві сни для сучасної людини досить рідкісні, і багато людей, яким Морфей посилає яскраві картини примарного світу, починають відчувати тривогу: чи це нормально, бачити кольорові яскраві сновидіння?
Ніч є часом відпочинку свідомості та перезавантаження нервової системи. Сучасний світ, що вражає буйством фарб, великою кількістю випромінювання та об’ємними потоками інформації в суміші зі щоденним стресом, день за днем пригнічує психіку.
Багато релігій трактують світ сновидінь як подорож тонкого психічного тіла на інші реальності, медицина ж пов’язує це явище з «прибиранням» мозку, структуруванням інформації – хаос переміщення , накладений на знижену частоту нервових імпульсів, породжує у свідомості деяку картину, найчастіше. Активна молодь, навпаки, не особливо замислюючись над першопричиною, намагається стати на чолі столу і правити бал – практика усвідомлених сновидінь набирає великої популярності серед тих, хто хоче потрапити в казку і бути сценаристом яскравих видінь. Хто ж із них правий?
Спробуємо порівняти сучасний світ і давню Грецію – яка картинка здасться вам більш заспокійливою? Далекі часи, коли людство співіснувало в гармонії з природою, а переважаючими кольорами були пастельні тони, очі людини не настільки втомлювалися від контрастності навколишнього світу.
Усе живе перебуває у балансі – у грецьких манускриптах неодноразово зустрічається згадка у тому, наскільки яскравий і різноманітний світ богів та інші цивілізації. Так, відчуваючи колірне голодування, фантазія сама домальовувала грекам, що бракує. Це знаходить і підтвердження у сучасному світі – взимку, в період переважання біло-сірих та брудних відтінків, людям часто сняться феєричні тони.
Якщо вас деякий час переслідують надто яскраві, настирливі картини – отруйні тони, кричущі елементи, які навіть після пробудження залишають неприємний осад і не дають відчуття відпочинку після того, як ви розплющили очі – вагомий привід прислухатися до власного тіла.
Фахівцями зарубіжної спільноти Biological Psyhiatry на підставі досліджень групи в 50.000 осіб встановлено, що кількість сну та частота змінності фаз з відхиленням як у більшу, так і меншу сторони є ознаками нестабільності організму.
Тому, якщо у вас мають місце такі симптоми – замисліться:
Деякі люди вважають себе неповноцінними через відсутність «нічного життя». У суспільстві це цілком нормально – за статистикою, 35% населення не мають снів під час перезавантаження свідомості. Чому так відбувається?
Насправді методика УС є досить цікавою – люди, які займаються процесом самосвідомості в іншій реальності, хочуть прожити два життя в різних світах.
Чим це загрожує? Мозок все-таки не отримує належного відпочинку та можливості послабити навантаження на нейрони, з часом великий ризик отримати дуже неприємні розлади психіки – від майже невинної соціопатії до буйної та пишної шизофренії.
Якщо ж вас все ж таки зацікавила дана методика – будьте обережні і не захоплюйтесь, чергуйте УС та звичайний, людський відпочинок
Модні покази в Європі феєрично завершилися. Тепер можна аналізувати для себе нові тенденції та планувати…
З висоти великого досвіду в шопінгу (у тому числі досить негативного) щиро порадимо: не ведися…
В новому сезоні є речі, які добре знайомі, але певний час дещо були відкладені. Зараз…
Зазвичай через річні звіти та передноворічний марафон по терміновій покупці подарунків часу в грудні так…
Як би не були популярні спідниці та сукні цього року, без штанів зимовий гардероб навряд…
Кожна сучасна жінка слідкує за актуальними новинками у сфері моди. Один з важливих пунктів при…