Найчастіше під зиму висаджують часник, а цибулю трохи рідше. Не робіть собі гірше, бо втрачаєте хороші можливості. Прочитайте наступні причини, чому варто висаджувати озиму цибулю.
Найперше врожай можна збирати вже весною. Хтось тільки робить висаджування, а у вас вже буде врожай. Здатність до зберігання у цибулі, яка пережила зиму, набагато вища. Окрім того, такі коренеплоди мають вищий імунітет до хвороб, інфекцій та гнилі. І ще один фактор: на грядці, з якої ви зберете врожай, можна буде висадити щось нове.
Починати роботу з посівним матеріалом потрібно, коли температура знаходиться в межах +5 градусів. Переважно це роблять в другій половині жовтня, але треба орієнтуватися на погодні умови.
Уважно поставтеся до вибору грядки. Вона повинна бути на підвищенні, щоб усунути ризик накопичення вологи.
Перед висаджуванням внесіть пісок у кількості 0,5 відра на 1 кв.м. Стільки ж потрібно перегною. Окрім того, потрібно 3 ст.л. золи. суперфосфату, склянку доломітового борошна. Перекопайте ґрунт, а за два тижні можна буде робити висаджування.
Італія не просто країна зі знаменитою пастою з пармезаном, базиліком та томатним соусом, прошуто та…
Початок весни передбачає багато роботи. Потрібно багато встигнути зробити та підготувати все до весни та…
З невизначеними погодами ховати куртки — марна справа. Можна суттєво замерзнути. Сьогодні тепло, завтра холодно.…
Для оновлення гардероба можна використовувати безліч ідей, які пропонують цієї весни. Кількість трендів така, що…
Хороший врожай залежить від своєчасного догляду за вирощуваними культурами. Полуниця та суниця навесні потребують підтримки.…
Солодкий перець – рослина з характером. Він не любить холод, образливо реагує на пересадку і…