Зима все ближче, а роботи у городників та садівників від цього менше не стає. Ще належить підготувати рослини до зимівлі, а це потрібно встигнути у вересні, жовтні.
Необхідно орієнтуватися на погодні умови та кліматичні особливості регіону. Заплануйте п’ять важливих справ.
Стовбури дерев білять восени, а навесні лише оновлюють нанесений шар фарби. Так можна запобігти появі морозобоїн, а також уникнути згубного впливу температурних перепадів.
Пристовбурове коло під плодовими деревами перекопують вилами на глибину до 15-20 см, після чого грунт мульчують підготовленою тирсою компостом або торфом.
Яблуні, груші, айву, глід та інші насіннєві потрібно встигнути посадити восени, причому за 15 днів до настання морозів. Обрізання проводять тільки санітарне, за винятком ягідників.
Коли дерева скинуть листя, потрібно провести обробку розчином сечовини (500 г на 10 літрів води). Це необхідно з метою профілактики розвитку парші та інших грибкових захворювань. У городі в першій половині жовтня потрібно не забути забрати урожай білокачанної капусти, а також холодостійкі сорти ріпи, редьки, цибулі-порею та залишків зелені.
Здорові залишки рослинності з городу відправляють на компост або використовують як мульчу (наприклад, подрібнені стебла кукурудзи).
Джинси – головний зимовий маст-хев та основа гардеробу на холодний сезон. Але будемо відверті: багато…
Ефективна вентиляція — це не просто черговий пункт у списку будівельних правил, а насамперед запорука здоров'я…
Прикро, коли на новому светрі, купленому не за маленькі гроші, з'являється велика зачіпка, яка не…
Французькі жінки завжди вважалися еталоном стилю та елегантності. Ми вже не раз розповідали, якими прийомами…
Ще недавно тонкий ремінь був забутий і схований у глибини шафи. Але сьогодні він знову…
Кожному з нас знайоме це почуття: позаймався у залі, а наступного дня м'язи «гудуть». Чи…