Зима все ближче, а роботи у городників та садівників від цього менше не стає. Ще належить підготувати рослини до зимівлі, а це потрібно встигнути у вересні, жовтні.
Необхідно орієнтуватися на погодні умови та кліматичні особливості регіону. Заплануйте п’ять важливих справ.
Стовбури дерев білять восени, а навесні лише оновлюють нанесений шар фарби. Так можна запобігти появі морозобоїн, а також уникнути згубного впливу температурних перепадів.
Пристовбурове коло під плодовими деревами перекопують вилами на глибину до 15-20 см, після чого грунт мульчують підготовленою тирсою компостом або торфом.
Яблуні, груші, айву, глід та інші насіннєві потрібно встигнути посадити восени, причому за 15 днів до настання морозів. Обрізання проводять тільки санітарне, за винятком ягідників.
Коли дерева скинуть листя, потрібно провести обробку розчином сечовини (500 г на 10 літрів води). Це необхідно з метою профілактики розвитку парші та інших грибкових захворювань. У городі в першій половині жовтня потрібно не забути забрати урожай білокачанної капусти, а також холодостійкі сорти ріпи, редьки, цибулі-порею та залишків зелені.
Здорові залишки рослинності з городу відправляють на компост або використовують як мульчу (наприклад, подрібнені стебла кукурудзи).
Ситуації трапляються різні. Буває, що по необережності чи через незнання занадто сильно полили молоді рослини.…
Іноді можна почути думку, що з принтами потрібно проявляти обережність. Вони можуть мати дивний вигляд…
Другий місяць весни передбачає багато роботи. Потрібно наводити лад, готуватися до продовження сезону та тепла.…
Як відомо, взуття може мати мінімум 10 різних варіантів каблуків. Не всі відразу актуальні в…
Ніхто нікому нічого не винен, але сумка повинна бути стильною, зручною та місткою. Саме за…
Одним з найпопулярніших аксесуарів на шоу під час Тижня моди сезону весна-літо 2025 була шовкова…