Ви помічали коли-небудь, що чим більше спите, тим більше вам хочеться. І справа зовсім не втоми і не в виснаженості організму (за винятком хвороби), а в тому, що надлишок сну різко позначається на його якості.
«Якщо часто практикувати довгий сон, може розвинутись гіперсомнія – хронічне захворювання, що супроводжується сильною, практично непереборною сонливістю»,
— кажуть сомнологи.
При регулярному тривалому сні в 9-10 годин людина почуватиметься не бадьорою і відпочилою, а зіткнеться з відчуттям розбитості і складнощами з концентрацією уваги.
Зайвий сон нерідко може стати розвитком метаболічного синдрому, коли в організмі порушується енергетичний обмін, запускаються процеси, що провокують ожиріння, при несприятливому результаті це закінчується діабетом.
Пам’ятайте, що відіспатися про запас не можна, і якщо ви весь тиждень недоотримували сну, за один вихідний заповнити дефіцити в організмі не вийде. Найкращим варіантом стане корекція режиму, коли нічний відпочинок займає не більше та не менше 7–8 годин.
Одна маленька деталь може про вас все розповісти. Чи цікавитесь ви модою, наскільки ви дотримуєтесь…
Спідниця заслуговує на особливий статус в гардеробі жінок. Це той вид одягу, який додає образу…
Про гортензії можна говорити довго. Вони розкішні, коли ростуть в правильних умовах, отримують всі необхідні…
Суть квітника полягає в тому, що він повинен бути невибагливим, малодоглядовим та з тривалим цвітінням.…
Поласувати шоколадом стало не просто приємно, а надзвичайно модно. Якщо ви не куштували відомий дубайський…
Стилістична гармонія образу залежить від правильності поєднання кольорів різних предметів гардероба. Верх яскравий, а низ…