Сливове вино вважається одним із найдемократичніших. Виробництво його обходиться відносно недорого, часу займає небагато, адже в сливі досить багато цукру, щоб забезпечити інтенсивне бродіння. Проте воно має досить гармонійний смак і аромат. Столове сливове вино можна подавати до м’ясних страв замість виноградного, солодке — до десертів.
Для приготування смачного вина треба:
Немиті сливи очистіть від кісточок, складіть в емальований бак або таз, розімніть руками або дерев’яним пресом, заміряйте об’єм м’якоті. Відміряйте таку ж кількість чистої води.
Якщо використовується водопровідна, то її потрібно профільтрувати або прокип’ятити і остудити. Джерельну кип’ятити і фільтрувати не треба.
Залийте водою сливову м’якоть. Накрийте бак або таз марлею, щоб захистити від комах і поставте в тепле місце для бродіння.
Температура потрібна близько 22-24 градусів. Через кожні 8 год привідкривайте марлю і перемішуйте рідину дерев’яною палицею.
Через три доби злийте рідину, зберіть мезгу в полотняний мішок і вичавіть з неї сік. Якщо в будинку є гвинтовий прес, то скористайтеся ним. З’єднайте вичавлений сік зі злитою рідиною.
Виміряйте обсяг сусла, а потім – необхідну кількість цукру. Додайте в сусло, перелийте його в 20-літровий бутель зі скла, зверху надіньте гумову рукавичку з проколоті пальцем.
Поставте для бродіння в темне приміщення з температурою 20-24 градуси. Бродіння триватиме протягом 2-3 тижнів, можливо, трохи довше.
Якщо ви мріяли про коротку зачіску, але з елементами милої жіночності, придивіться до нового тренду…
Гладка, приємна на дотик, гарна хустина — стильний аксесуар. Забудьте про те, що за класикою…
До зачіски у вигляді пучка не завжди добре ставлення. Вважається, що його скручують всі жінки,…
Яскрава весна передбачає відповідний настрій та одяг. Забезпечити його можна формулами кольорів, в яких об'єднано…
Бобові не лише формують основу здорового раціону, а й є цінними джерелами білка та інших…
Вона не вимотує, не перевантажує суглоби, доступна всім, піднімає настрій, знижує ризик розвитку різних захворювань…