Сливове вино вважається одним із найдемократичніших. Виробництво його обходиться відносно недорого, часу займає небагато, адже в сливі досить багато цукру, щоб забезпечити інтенсивне бродіння. Проте воно має досить гармонійний смак і аромат. Столове сливове вино можна подавати до м’ясних страв замість виноградного, солодке — до десертів.
Для приготування смачного вина треба:
Немиті сливи очистіть від кісточок, складіть в емальований бак або таз, розімніть руками або дерев’яним пресом, заміряйте об’єм м’якоті. Відміряйте таку ж кількість чистої води.
Якщо використовується водопровідна, то її потрібно профільтрувати або прокип’ятити і остудити. Джерельну кип’ятити і фільтрувати не треба.
Залийте водою сливову м’якоть. Накрийте бак або таз марлею, щоб захистити від комах і поставте в тепле місце для бродіння.
Температура потрібна близько 22-24 градусів. Через кожні 8 год привідкривайте марлю і перемішуйте рідину дерев’яною палицею.
Через три доби злийте рідину, зберіть мезгу в полотняний мішок і вичавіть з неї сік. Якщо в будинку є гвинтовий прес, то скористайтеся ним. З’єднайте вичавлений сік зі злитою рідиною.
Виміряйте обсяг сусла, а потім – необхідну кількість цукру. Додайте в сусло, перелийте його в 20-літровий бутель зі скла, зверху надіньте гумову рукавичку з проколоті пальцем.
Поставте для бродіння в темне приміщення з температурою 20-24 градуси. Бродіння триватиме протягом 2-3 тижнів, можливо, трохи довше.
Якщо в теплий період ми складаємо багатошарові образи тільки для того, щоб виглядати модно, то…
Якщо з приходом холодів ви не хочете відмовлятися від жіночних образів, варто ретельно підібрати одяг.…
Хоч би як ми ставилися до скінні, вони все одно залишаються у списку головних трендів…
Жакет – незамінна річ у гардеробі кожної модниці. Але з настанням холодів вписувати їх у…
З приходом холодів варто бути акуратнішими з короткими сукнями та спідницями. Все-таки ризик замерзнути або…
Без теплого зимового взуття не обійтись. Багато хто воліє носити комфортні уггі, що нагадують домашні…