Флокси – це досить невибагливі квіти. Однак квітникарі повинні встигнути виконати деякі осінні заходи щодо підготовки їх до зими.
Щоб флокси порадували своїм цвітінням наступного року, потрібно дотримуватись кількох простих правил.
Осінній догляд за цією рослиною включає проведення наступних заходів:
Також восени бажано пересадити цю рослину на нове місце. Це рекомендується робити кожні 4-5 років.
Осінню обрізку зазвичай проводять, щоб позбутися різних проблем. Обрізка дозволяє запобігти розвитку грибкових захворювань та захистити рослину від комах. Відразу після обрізки флоксів необхідно зібрати пагони та спалити їх. Закладати надземну частину флоксів у компостну яму не рекомендується.
Якщо на рослинах відсутні ознаки ураження, то надземну частину можна використовувати як мульчу. Осіннє обрізання рекомендується проводити пізно восени. Однак зробити потрібно встигнути зробити це до настання холодів. Обрізка флоксів вважається важливою, тому що в цьому випадку всі поживні речовини переходять у підземну частину рослини.
Щоб не нашкодити рослині в процесі обрізки, потрібно знати як правильно її проводити. Восени рекомендується обрізати флоки на рівні землі. При цьому потрібно постаратися, щоби на землі не залишалося жодних пеньків.
Деякі садівники залишають невеликі пеньки, тому що вважають, що вони можуть затримувати сніг. Проте практично складно помітити від цього позитивний ефект.
Також необхідно забезпечити належний догляд рослин після обрізки. Восени обов’язково рекомендується підгодовувати флокси. Як підживлення краще використовувати фосфорні або калійні добрива. Найчастіше садівники використовують суперфосфат. Також можна скористатися деревним попелом. Перед укриттям флоксів на зиму обов’язково потрібно очистити ділянку від бур’янів та здійснити прополювання.
Флокси відносяться до морозостійкої культури, тому рослина може зимувати без укриття. Рослини, які знаходяться в континентальному кліматі, обов’язково потрібно викопувати і відправляти на зберігання в підвал. Це з тим, що рослини можуть замерзнути. Також садівники повинні враховувати, що коренева система у цих рослинах наростає не вниз, а нагору. В результаті цього коріння просто вимерзає.
Для захисту флоксів від вимерзання досить злегка замульчувати ґрунт. В якості покривного матеріалу можна скористатися торфом, компостом або перегноєм. Підгортати молоді кущі садовою землею не рекомендується. Це пов’язано з тим, що пагони можуть зіпріти чи згнити.
Щоб сніг довго затримувався над кущами, необхідно покласти ялинові гілки на них. Використовувати повітронепроникні матеріали не рекомендується, тому що в цьому випадку рослина почне гнити. Весною земля почне прогріватися, тому обов’язково потрібно зняти укриття.
Існує лише одне правило, яким невисокі дівчата мають керуватися, обираючи одяг. Хочеш дізнатися про нього?…
Запасаємось ідеями ошатного і при цьому дуже мінімалістичного манікюру! Навіть такий лаконічний і класичний нейл-дизайн…
Мода буває така, на яку можна тільки дивитися. Реалізувати ідеї в житті може бути неадекватно…
Бути привабливою та спокусливою легко, коли є мініспідниця. Прекрасний предмет одягу, з яким можна створити…
Вибір верхнього одягу на зиму – завдання із зірочкою. Вимог до цього предмету гардеробу незмінно…
Зима наближається все ближче, а це означає, що скоро нам доведеться відкласти наші улюблені пальта.…