Видаляти листяну частину після цвітіння гіацинтів не слід.
Це пов’язано з тим, що поживні речовини на шляху зростання цибулини рослина отримує лише з грунту. Листя повинне засохнути природним шляхом.
Щоб прискорити цей процес, достатньо перестати поливати рослину.
Цибулини гіацинтів дозволяється залишати у ґрунті на 3-4 роки. За цей період вони значно збільшуються у розмірах. Після цього їх потрібно викопувати та пересаджувати на інше місце. Якщо ви займаєтесь вирощуванням цибулин цих вибагливих рослин, то залишати їх у ґрунті не слід. Адже взимку вони можуть загинути. Цибулини потрібно оглянути, продезінфікувати та відправити на подальше зберігання.
До найважливішого етапу у вирощуванні відносять правильне зберігання. Цибулини спочатку потрібно добре просушити та очистити від залишків ґрунту. Потім їх поміщають у прохолодне місце. Знижувати температуру потрібно поступово. Оптимальна температура має бути в межах 16 градусів.
У приміщенні для зберігання має бути природна циркуляція повітря. Завдяки цьому цибулини збережуться набагато краще.
Фахівці стверджують, що кімнатних гіацинтів не існує. У домашніх умовах зазвичай вирощують садові сорти гіацинтів, але для цього обов’язково потрібно дотримуватись певних правил:
Якщо все зробити правильно, то в цьому випадку можна насолодитися пишним цвітінням. Догляд за рослиною не викликає особливих складнощів. Виставляти горщики на світ не потрібно завчасно.
При виборі відповідного контейнера для вирощування цієї рослини слід враховувати, що він обов’язково має бути тісним.
Матеріал виготовлення контейнера може бути будь-яким. Квітникарі найчастіше використовують горщики з наступних матеріалів:
Використовувати для вирощування торф’яні горщики не слід, оскільки вони швидко втрачають свою форму. У всіх ємностях для вирощування обов’язково потрібно зробити невеликі отвори. Найчастіше квітникарі вирощують сині чи блакитні гіацинти.
Гіацинти будуть тішити своїм цвітінням 7-10 днів. Щоб продовжити цвітіння, потрібно зберігати рослину за температури +15 градусів. Догляд за квітучими гіацинтами не викликає складнощів. Поливати ґрунт рекомендується при необхідності. Яскраві квіти тягнуться до світла, тому потрібно регулярно повертати горщик. Відразу після цвітіння квітконоси потрібно зрізати.
Пік популярності деніму припадає на літо, а у теплому сезоні 2024-го цей матеріал узагалі побив…
Манішка — значно більше, ніж аксесуар під куртку та пальто. Спочатку вона з'явилася в гардеробі…
Светр з пуховиком - це мастхев-речі з настанням сезону холодів. Гарний якісний светр зігріє тебе…
Про багатошарові образи вже було сказано все і неодноразово. Але багато хто все одно обходить…
В гардеробі вкорочені штани можуть стати хітом або безжалісно бути забутими на дальній полиці шафи.…
Взимку так холодно, постійно задуває то в спину, то під куртку. А після цього нежить,…