Не важливо, чорну, червону чи білу смородину ви вирощуєте. Головне, забезпечити кущам гарний догляд, тоді й урожай буде на славу.
Після того, як усі ягоди смородини будуть зібрані, кущі потрібно підготувати до наступного врожаю.
Якщо після закінчення збирання врожаю рослина відчуватиме нестачу води, не варто навіть сподіватися на те, що наступного року смородина порадує гарним врожаєм.
Після повного збирання ягід має бути проведено не менше двох поливів: по одному в серпні та вересні, а в занадто посушливу погоду і ще один – передзимовий.
З настанням осені подбайте про те, щоб внести під кущі смородини як органічне, так і мінеральне добриво.
Візьміть 10 кг компосту, що перепрів, або перегною, 40 г хлористого калію, 100 г суперфосфату. Після внесення підживлення кущі потрібно рясно полити.
Ще одна процедура, потрібний час для проведення якої настає восени.
Говорити про те, що кущ смородини був сформований правильно, можна тоді, коли він складатиметься з 10-15 пагонів різного віку – однорічних та 5-6-річних, причому перших має бути більше, ніж других, на 2-3 пагони.
Напевно багато хто з вас регулярно задаються питанням, як без довгих тренувань і болісних дієт…
Вибір теплого та стильного взуття – обов'язковий етап підготовки гардеробу до зими. Дизайнери пропонують масу…
Небагато речей здатні зберегти свою актуальність крізь роки, але біла сорочка — виняток із усіх…
Зазвичай в осінньо-зимовий сезон сукні не стоять на першому місці у списку речей, які ми…
Анімалістичні принти давно захопили модний світ. Якщо минулого сезону всі буквально божеволіли по леопардовому орнаменту,…
Шуби — наймодніший верхній одяг сезону осінь-зима 2024/25. Ними дизайнери пропонують замінити пуховики, дублянки, утеплені…