Лайфстайл

Які треба виконати сезонні роботи на дачі в серпні

Серпень — спекотний місяць, але не в плані теплої погоди. Планується дуже багато роботи. З наближенням вересня немає бажання думати про осінь, проте факт залишається фактом. Потрібно скласти план та готувати дачу та ділянку до осені.

Що треба зробити

Звичайно, в кожного городу та дачі власні потреби. Багато чого залежить від рослин та дерев, які вирощують. Пропонуємо вам невелику добірку сезонних робіт, які проводять в серпні більшість дачників.

Збір насіння

Уважно дивіться, які рослини вже готові на насіння. Потрібно обережно зібрати його та при потребі просушити. Квітів та овочів це стосується найперше.

Пінцирування (прищипування)

Процедуру потрібно провести для рослин з тривалим періодом росту. Наприклад, для винограду. Також для плодових дерев це роблять — видалення верхівки ростучих пагонів для формування крони. Зрізають тільки трав’янисті верхні частини пагонів, які продовжують ріст.

Заготівля сухофруктів

Серпень — час сушити фрукти. Яблука, груші. Сонячна погода дасть можливість просушити все, а потім просто спакуйте все на зберігання.

Підживлення

Час підготувати дерева до зимівлі. А для цього треба провести внесення добрив. Потрібні калійно-фосфорні засоби. Рихлення пристовбурних кіл після цього вже не виконують. Поливи також припиняють, але при надто спекотній погоді трохи треба давати рідини. Поливають в кількості, щоб волога дійшла на глибину залягання коренів.

Пересаджування ірисів

Як іриси завершать цвітіння, приблизно через 1-2 тижні можна ділити кущі та пересаджувати їх. Час є до кінця серпня. Не забувайте, що при виборі ділянки треба віддавати перевагу тим, де нема надто кислого ґрунту та надмірного зволоження.

Полуниця та суниця

В серпні внесіть добрива. Потрібно 30 г суперфосфату та 15 г сульфату калію. Це пропорція для 1 кв.м. Добрива треба трохи заглибити в ґрунт, зробивши борозну на відстані 20 см від рослин.

Також в  серпні рекомендується обробити кущі полуниці та суниці сечовиною 0,3% в пропорції 30 г на 10 л води. Обприскування проводять ввечері або в дні без сонця.

Пугачова Людмила

Закінчила Українську академію друкарства по спеціальності «Видавнича справа та редагування». Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Редактор рубрик lifestyle, кулінарія і поради.

Останні новиники

Румяний омбре-манікюр: тренд, який буде хітом восени та взимку

Такий варіант дизайну нігтів, напевно, порадує любительок мінімалізму. А ще він чудово виглядає і на…

47 хв. тому

3 найкращі гарніри для жінок 45+: прискорять метаболізм і продовжать молодість

Вуглеводи - це невід'ємна частина здорового раціону харчування незалежно від віку. Але якщо в молоді…

2 години тому

Як уникнути набряків: причини їх появи та найкращі методи боротьби

Набряки не найгірше, що може бути, тим паче, якщо ти знаєш, від чого саме вони…

1 день тому

Як підняти лібідо восени: мало хто знає про властивість цього овочу

Цей овоч завжди є на поличках магазину, коштує копійки, але користь має неймовірну. Він корисний…

2 дні тому

Чому живіт випирає, навіть коли схудла, і як його прибрати

Випираючий живіт може здорово зіпсувати настрій, якщо ти бачиш себе у дзеркалі у невигідному ракурсі.…

2 дні тому

5 міфів про користь рослинних олій для здоров’я та краси

Оливкова олія - панацея від усього, пальмова шкідливіша за алкоголь, кокосове корисне для волосся і…

4 дні тому