Ми не пропонуємо тобі прилягти на диван прямо зараз, але просто запам’ятай ці поради на майбутнє.
Ні, серйозно це працює! Під час оргазму (не сексу, а саме оргазму, розрядки) виробляється цілий коктейль приємних гормонів, серед яких окситоцин (гормон, який допомагає відчувати взаємозв’язок із партнером), а також пролактин, який робить тебе розслабленою та сонною. Крім цього, завдяки оргазму в організмі знижується рівень кортизолу, в результаті тривога йде, і ти почуваєшся спокійно.
Якщо ти спиш із кимось, хто хропе голосніше, ніж здатні заглушити твої AirPods, саме час попрацювати над диханням. Візуалізуй заспокійливі пляжні хвилі, синхронізуючи їх із вдихом та видихом твого партнера. Якщо ти сонна, незабаром картинка стабілізується і прийде у згоду з тим, що ти чуєш.
Інший варіант
Якщо нічиє хропіння тобі не заважає, спробуй дихальну техніку 4-7-8: повністю видихни через рот, видавши звук. Закрий рота і вдихни через ніс, порахувавши до чотирьох. Затримай дихання на 7 секунд, а потім шумно видихни, рахуючи до 8.
Зараз є безліч додатків з безкоштовними медитаціями: ти можеш послухати, як приємний жіночий голос говорить тобі, про що думати чи не думати, чи просто підключитися до заспокійливих звуків на кшталт хвуків моря чи дощу. Навіть якщо ти ніколи не пробувала медитувати до цього, у ситуації, коли ти не можеш заснути, всі засоби хороші.
Відкрий вікно або увімкни кондиціонер – вчені вважають, що оптимальна температура для сну під ковдрою та в піжамі становить близько 18-19 градусів. Так, це досить прохолодно, у опалювальний сезон середня температура у квартирі зазвичай близько 22-24 градуси. Справа в тому, що саме за прохолодної температури краще виробляється гормон мелатонін, відповідно, і засинання відбувається швидше.
Організуй в кімнаті повну темряву. Вимкни гаджети, які підсвічують блакитним, щільно закрий штори, щоб усередину не проникало світло. Темрява просто необхідна для сну, тому що відсутність світла дає організму сигнал, що настав час відпочивати. Освітлення у невідповідний час збиває циркадні ритми і порушує цикли сну.
Не всі поспіль, а лише ті, що допоможуть тобі підвищити концентрацію мелатоніну. Змішай ананас із огірком та свіжим лаймом, щоб зробити яскравий легкий салат. Якщо ти не любитель ананаса, з’їж банан – він також містить мелатонін. А ще можна скуштувати ківі. У дослідженні, проведеному Університетом Північної Кароліни в Чапел-Хілл, споживання двох ківі протягом однієї години перед сном може знизити рівень неспання під час сну на 30 відсотків.
Про цілющі властивості аромамасел відомо, напевно, кожному. До того ж, засипати в кімнаті, оповитій легким шлейфом трав’яних або квіткових ароматів, – окремий вид насолоди. А ще можна бризнути на подушку ароматний міст на основі натуральних олій.
Одяг може допомогти візуально виглядати стрункіше, а може зробити і зовсім навпаки, надавши фігурі непотрібних…
До вибору штанів на холодний сезон важливо підійти відповідально. Адже важливо, щоб вони не тільки…
Зібрати образ — це не завжди про талант, хоча це також важливий аспект. Потрібно ще…
Ще минулої зими 2023/2024 приталені пуховики були нічним кошмаром будь-якої модниці. Однак за останні місяці…
Верхній одяг - одна з найважливіших складових гардеробу на холодний сезон. Якісна куртка, пальто або…
Тренди змінюються. І категорію взуття воно також не обійшло. А це означає, що настав час…