Щоб часник добре зберігався взимку, його потрібно вчасно викопати. Адже коли головки недостиглі, вони будуть гнити, а якщо перестиглі, то довго лежати не будуть, всохнуть.
Які ж критерії своєчасності? Їх кілька: нижні листки пожовтіли або повністю всохли; коли викопати головку, вона матиме сіре забарвлення, лушпиння потріскалося, часник ніби старий; на стрілці насіннєва коробочка потріскалася і готова висипати насінинки.
В який день вибирати? В сухий, сонячний, вітряний, коли земля суха. Бажано це робити зранку, щоб головки якісно просушилися прямо на землі, укладені в один шар. В народі існує прикмета, що найкраще вибирати часник 12 липня, на Петра і Павла. А також на спадний місяць.
Потім потрібно якісно висушити (30-40 днів) і скласти часник на зберігання в сухе прохолодне, добре провітрюване місце.
Зазвичай в осінньо-зимовий сезон сукні не стоять на першому місці у списку речей, які ми…
Анімалістичні принти давно захопили модний світ. Якщо минулого сезону всі буквально божеволіли по леопардовому орнаменту,…
Шуби — наймодніший верхній одяг сезону осінь-зима 2024/25. Ними дизайнери пропонують замінити пуховики, дублянки, утеплені…
Після закінчення тижнів моди ми вивчаємо глобальні тренди. Найчастіше серед них виявляються нетривіальні рішення, експериментувати…
Пальто – наш незамінний осінній супутник. Щоправда, образи з ним не завжди виглядають так само,…
Осінь відчувається вже в кожному подуві вітру, тому саме час обговорити головні тренди верхнього одягу,…