Здавалося б, що з приходом літа можна відпочити від садових робіт. Зазвичай найактивніше доглядають за садом навесні. Але й влітку робота знайдеться.
Якщо навесні ви не встигли зробити санітарної обрізки й повидаляти сухі чи змерзлі гілки, то в червні саме час це зробити. Оскільки сухі гілки добре виділяються серед живих.
Також можна розмножити чагарники способом зеленого живцювання. В малині зріжте верхівки гілок, якщо кущ вищий 1 метра, щоб вони гілкувалися, тоді в серпні зберете великий урожай.
В цей час можна підгодувати кущі смородини та малини гноєм. 2-3 кг на 1 квадратний метр. Саме у червні на малині може з’явитися захворювання – сіра гниль. Для профілактики радять притрусити міжряддя деревною золою, а листя – спеціальними розчинами.
У червні можна покропити груші та яблуні від борошнистої роси та комах – шкідників. Для профілактики грибкових захворювань підійде бордоська суміш. Дотримуйтеся правил поливу. Саме в червні рослинам може не вистачати вологи. Розпушуйте ґрунт та політь бур’яни. Якщо у фруктових дерев з’явилася коренева парость, то треба її позбутися.
Модні покази пройшли, тож настав час підбивати підсумки та готуватися до нового сезону. Він вже…
У холодну пору року може здатися, що волосся живе своїм життям — не хоче лежати…
Аксесуари мають особливу «суперсилу» — не секрет, що вони здатні змінити образ до невпізнанності. Одягніть…
Тренд на довгі рукавиці задає нову динаміку їх використання в образах. Вони привертають увагу, стають…
Одним з центральних елементів наших гардеробів став пуховик. Так, цього сезону на модній арені чимало…
Тренди не можуть бути всі швидкоплинними. Причина досить очевидна. Просто деякі з модних тенденцій так…