Почнемо з важливого питання: «Яка редиска вам подобається найбільше? Солодка чи гіркувата?». Звичайно, що голоси будуть направлені в сторону солодкуватої редиски, а не гіркої. Є ще один важливий момент — розмір коренеплодів. Ситуацію зі смаком та розміром можна виправити.
Існує думка, що редиска добре росте і без добрив. Та й різноманітні підживлення ця культура також недолюблює. Зрештою, при грамотному та помірному використанні буде лише користь.
Використовуйте курячий послід. Розводять з водою у пропорції 1:3, тобто на частину посліду треба 3 частини води. Розчин має постояти протягом 3 діб. Концентрат треба потім також розводити. На 1 частину в відро долийте 10 частин води. Цим розчином поливають грядки з редискою.
Ще є простий спосіб зробити підживлення золою. Візьміть 300 г золи та розчиніть у 10 л води. Залиште на добу, а потім використовуйте для поливу. Такий підхід дасть можливість отримати гарний врожай редиски, яка буде і велика, і смачна
Для поціновувачів суконь холодна погода не є причиною відмовлятися від жіночних та елегантних образів. Втім,…
Крім культової маленької чорної сукні, в гардеробі кожної модниці має знайтися і містка сумка. В…
Модниці не можуть уявити свій повсякденний гардероб без улюблених джинсів, які легко поєднуються з різними…
Взуття вважається найважливішим елементом будь-якого образу. Однак найчастіше дівчата вибирають універсальні пари, які, як правило,…
У світі краси з'явилося кілька нових трендів та закономірностей. У добірці зібрали свіжі та надихаючі…
Найбільше труднощів у модниць викликає пошук низу, який ідеально поєднувався б з пуховиком. І якщо…