Гарбузові рослини й огірки також виробляють речовину, яка називається глікозид кукурбітацин. Саме він дає гіркоту. У плодах цієї речовини небагато. Але при перенесеному рослиною стресі, вони починають сильно гірчити.
Огірки зазнають стресу при різких коливаннях температури. Тому досвідчені городники радять накривати їх під час похолодань або на ніч, коли вдень тепло, а ночі – холодні. Тепличні огірки рідко можуть гірчити, тому що вони ростуть при стабільній температурі.
При тривалому похолоданні огірки переходять у режим виживання. І гірка речовина накопичується дуже швидко. Якщо їх поливати холодною водою, нижчою 20 градусів, то це теж стрес для рослини й вони будуть гірчити. Тому ніколи не поливайте огірки холодною водою.
Також на збільшення гіркої речовини в огірках може впливати спека та сухе повітря, нерівномірний полив, відсутність підживлень, густа тінь. Тому слід дотримуватися правил поливу, вчасно удобрювати, садити так, щоб було розсіяне світло.
В одному рядку ви бачите слова: фрукт, алкоголь, ліки. Виникає питання, а що ж між…
Чоловіча мода сезону весна-літо 2025 наповнена харизматичністю, брутальністю в симбіозі з вишуканістю. Дизайнерські рішення пропонують…
Манікюр асоціюється з довгими нігтями. Проте минули ті часи, коли це було виключно так. Весна…
Кожен образ буде бездоганним, якщо приділяти увагу деталям. Таким важливим моментом є вибір та поєднання…
Біла сорочка часом здається найнуднішим предметом гардеробу, хоча обійтися без неї практично неможливо. Такий виріб…
Правильний догляд за шкірою голови та волоссям - це вибір засобів. Якщо шампунь чи бальзам…