Зола — найпростіше, що можна використати для підживлення грядок. Майже всі різновиди рослин радо приймають її, як добриво. Але потрібно знати, що не вся зола є корисною. Вона може відрізнятися за складом та кількістю корисних елементів, тож і ефект від її застосування може мати суттєві відмінності. Поговоримо про це детальніше.
Найперше, зверніть увагу, що саме ви спалюєте. Від цього і залежить склад золи. Рекомендується використовувати її, якщо в основі були дрова. Мова зараз йде не про будь-які дерев’яні матеріали. Наприклад, з фарбою чи клеєм.
Потрібні лише чисті та звичайні дрова. В такій золі є багато потрібних мікроелементів для повноцінного розвитку рослин: калій, кальцій, магній, фосфор, сірка, цинк та ще приблизно 24 інших позиції.
Користь використання золи полягає також в тому, що вона здатна зменшувати кислотність ґрунту. Отже, навіть неродюча земля стане кращою, збагатиться та на ній можна буде вирощувати рослини.
Досвідчені дачники рекомендують використовувати золу від спалювання соняшників та гречаної лузги. Іноді в справу йде й різноманітне бадилля, але є момент. В ній набагато менше корисних сполук.
Якщо у вас є можливість спалити дрова з берези, ця зола буде якісною. Також підійдуть хвойні дерева та інші листяні.
Категорично не використовуйте золу, яка лишилася від спалювання сміття, синтетичних матеріалів, пластику і інших похідних хімічної промисловості. Такі дії тільки нашкодять рослинам.
Поки що на вулиці тримається стабільна прохолода. Однак зовсім скоро її змінять перші заморозки. Часто…
Одна з таких — дублянка. Цього року вона перетворилася на ключовий предмет гардеробу, що підтверджують…
Основа зимового гардеробу – светр. Практично кожна модниця зазвичай має відразу кілька варіантів у різних…
Якщо в теплий період ми складаємо багатошарові образи тільки для того, щоб виглядати модно, то…
Якщо з приходом холодів ви не хочете відмовлятися від жіночних образів, варто ретельно підібрати одяг.…
Хоч би як ми ставилися до скінні, вони все одно залишаються у списку головних трендів…