Усі городники вирощують перець на своїх ділянках. Але врожай не завжди добрий. У чому ж помилки вирощування? Запорука врожаю – якісне насіння. Не варто садити гібриди, бо смак їх «ніякий». Краще сіяти тільки сортове насіння.
Куплена розсада – це купівля кота в мішку. Вона довго приживається, хворіє, а плоди достигають пізніше. Це ще один доказ – вирощувати власну розсаду.
Для висаджування розсади в ґрунт має пройти 110-120 днів, тому треба розрахувати терміни висівання насіння. Адже перець – рослина теплолюбна.
Особливі вирощування розсади полягає у використанні короткого світлового дня -12 годин. Якщо перцю не давати «спати» і освітлювати 24 години, то раннього врожаю не дочекаєтесь. Перець любить ультрафіолетове освітлення(на 5-10 хв вмикати ультрафіолетові лампи). Також розсада добре розвивається, якщо її підсвічувати 1-2 год червоною лампою, які раніше використовувалися у фотолабораторіях.
А в цілому догляд звичайний. Поливати треба тільки теплою водою, бажано дощовою водою. Підгодовувати – настоянками різних трав, курячого посліду, коров’яку.
Рослини в лунки не заглиблювати, садити по дві штуки. Після висаджування добре полити й замульчувати перегноєм(10-15 см).Перший тиждень поливати щодня. Рихлити, періодично мульчувати сіном, травою, листям.
Для профілактики попелиці обробляти сироваткою(2,5 л на 10 л води) або припудрювати попелом по вологому листу.
Перші плоди збирати можна вже на початку липня.
Зимова куртка не така проста як хоче здатися на перший погляд. Тепла, гарна, стильна та…
Наближається святкова пора. І вибір подарунка — це не просто акт дарування речі. Це спосіб…
Без стильного жакета не обходиться не один сезон. Модні Будинки активно додають цей елемент гардеробу…
Зовсім скоро настануть новорічні свята, а це означає, що час шукати гарні варіанти нарядів. На…
З настанням холодів багато дівчат перемикаються зі спідниць на штани. Мотивація зрозуміла – ніхто не…
Вважається, що штани — один із найуніверсальніших елементів гардеробу, адже їх можна поєднувати практично з…