Часто дачники жаліються, що купували насіння великого буряка, а вродили дрібненькі й несолодкі. У чому ж причина?
Буряки треба сіяти ріденько, тому що з однієї насінини може прорости зразу три плоди. Коли проростуть, проріджуйте, щоб в ряду між рослинами була відстань 15-20 сантиметрів. Якщо не прорідити, то отримаєте на осінь багато дрібних буряків. Буряки стійки до посухи, але, якщо їм недостатньо вологи, то великими вони не виростуть. Але й часто не поливайте, тому що ущільнюється ґрунт, до коріння не доходить повітря й буряки погано ростуть.
А щоб буряки були солодкими, не удобрюйте їх гноєм. При розкладанні гною утворюється багато азоту, а це впливає на ріст бадилля, а не плоду. Буряк буде сухим, кострубатим з білими прожилками та гірчитиме. На кислому ґрунті теж буряки виростають гіркими. Розкислити його можна золою або яєчними шкаралупами.
Звичайна сіль збільшує вміст цукру у буряках. Тому через 2 тижні після першого проріджування буряків їх можна підгодувати розчином кухонної солі з золою. Треба взяти 2 склянки деревної золи й 1 столову ложку солі та розчинити у 10 літрах води. Можна зробити розчин борної кислоти з водою, він теж підсолодить буряки на грядці. Візьміть 2 столові ложки кислоти, розчиніть у 4 літрах води та полийте буряки.
Поки що на вулиці тримається стабільна прохолода. Однак зовсім скоро її змінять перші заморозки. Часто…
Одна з таких — дублянка. Цього року вона перетворилася на ключовий предмет гардеробу, що підтверджують…
Основа зимового гардеробу – светр. Практично кожна модниця зазвичай має відразу кілька варіантів у різних…
Якщо в теплий період ми складаємо багатошарові образи тільки для того, щоб виглядати модно, то…
Якщо з приходом холодів ви не хочете відмовлятися від жіночних образів, варто ретельно підібрати одяг.…
Хоч би як ми ставилися до скінні, вони все одно залишаються у списку головних трендів…