На городі редиска перша йде на грядку. Якщо весняний салат, то тільки з нею. При правильному вирощуванні та нормальних погодних умовах можна досить рано зібрати врожай. Сіяти можна весною, літом і навіть осінню. Зверніть увагу на три правила, від яких залежить результат.
Редиска вимоглива до ґрунтів. Вона надає перевагу родючим та підживленим. Звичайно, що всі рослини бажають такого, але редиска особливо. Внесіть з осені в ґрунт суперфосфат та сульфат калію, а весною аміачну селітру.
Редиска добре росте, коли земля розпушена. Це допомагає і вологу утримувати, і бур’янам менше проростати.
Редиска любить вологу, але не тоді, коли вона застоюється. Поливати треба регулярно. Якщо ґрунт сухий, потрібно збільшити кількість води. При недотриманні цієї вимоги редиска буде гірчити.
У редиски є достатньо ворогів-шкідників. Вони так і хочуть поласувати молодими сходами. Хрестоцвітна блішка — один з таких яскравих прикладів.
Опудрюйте золою грядки та рослини, щоб з нею боротися. Можна змішати з вапном. Опудрювання треба провести 3-4 рази з проміжком в 4-5 днів.
Нехай ваші врожаї редиски будуть щедрими. Весняні салати з нею такі смачні. Головне правильно посадити, поливати та вчасно проводити боротьбу зі шкідниками. Тоді редиска точно має вирости гарна та велика.
В гардеробі вкорочені штани можуть стати хітом або безжалісно бути забутими на дальній полиці шафи.…
Взимку так холодно, постійно задуває то в спину, то під куртку. А після цього нежить,…
Одна з причин, чому варто чекати на похолодання — це стильні дутики. Такі зручні та…
Осінньо-зимові покази сезону осінь-зима 2024/2025, починаючи з Нью-Йорка та закінчуючи Парижем, запам'яталися нам цікавою деталізацією…
Коли говорять «кулон», в уяві відразу виникають срібні, золоті прикраси на ланцюжку, біжутерія. Проте мода…
Існує лише одне правило, яким невисокі дівчата мають керуватися, обираючи одяг. Хочеш дізнатися про нього?…