На городі редиска перша йде на грядку. Якщо весняний салат, то тільки з нею. При правильному вирощуванні та нормальних погодних умовах можна досить рано зібрати врожай. Сіяти можна весною, літом і навіть осінню. Зверніть увагу на три правила, від яких залежить результат.
Редиска вимоглива до ґрунтів. Вона надає перевагу родючим та підживленим. Звичайно, що всі рослини бажають такого, але редиска особливо. Внесіть з осені в ґрунт суперфосфат та сульфат калію, а весною аміачну селітру.
Редиска добре росте, коли земля розпушена. Це допомагає і вологу утримувати, і бур’янам менше проростати.
Редиска любить вологу, але не тоді, коли вона застоюється. Поливати треба регулярно. Якщо ґрунт сухий, потрібно збільшити кількість води. При недотриманні цієї вимоги редиска буде гірчити.
У редиски є достатньо ворогів-шкідників. Вони так і хочуть поласувати молодими сходами. Хрестоцвітна блішка — один з таких яскравих прикладів.
Опудрюйте золою грядки та рослини, щоб з нею боротися. Можна змішати з вапном. Опудрювання треба провести 3-4 рази з проміжком в 4-5 днів.
Нехай ваші врожаї редиски будуть щедрими. Весняні салати з нею такі смачні. Головне правильно посадити, поливати та вчасно проводити боротьбу зі шкідниками. Тоді редиска точно має вирости гарна та велика.
Герань давно стала предметом гордості квітникарів. Вона прекрасна. Особливо, коли вона цвіте та радує своїми…
Хто любить хурму, в того завжди є бажання проростити кісточки. Звичайно, в такому випадку мова…
Бажання мати не просто стильний, а дорогий вигляд, можна реалізувати. Навіть ціна одягу не буде…
Бахрома стрімко вривається в тренди. Весна 025 року точно стане одним з найяскравіших сезонів, коли…
В цілому з торф'яними таблетками легко працювати. Але часто можна почути відгуки, що вони не…
Ретро, бохо, бахрома — все це взаємопов'язані речі навесні 2025 року. Яскрава деталь — бахрома.…