Гортензія — це примхлива квітка. Зрештою, королевам та принцесам це притаманно. А гортензія є саме такою. Одна з причин, чому вона погано росте та цвіте, — завищена чи занижена кислотність. Відрегулювати її можна засобами, які є в будь-якому садівничому магазині.
Придбайте колоїдну сірку. Вона дає необхідний рівень кислотності без перевищення норми. Використовують в пропорції 40 г на 1 кв.м. Працює протягом всього сезону. Треба підлити один раз.
Електроліт із щільністю 1,28. Використовують розчин із 10 л води та 1 ст.л. засобу. Виливають під кущ. Якщо у вас кілька кущів, то для кожного потрібна своя порція засобу.
Серед підручних засобів використовують також столовий оцет 9 %. Пропорція становить 1 столову ложку на 10 л води. Це також порція для одного куща гортензії. Щодо цього методу є суперечки. Знавці кажуть, що оцтова кислота швидко розпадається. Потрібного ефекту не дає, а мікробіоту в ґрунті вбиває. Тому багато городників відходять від практики використання оцту. Краще взяти столову ложку лимонної кислоти на 10 л води.
Якщо ґрунт надто кислий, потрібно зменшити показник за допомогою попелу. А от вапно використовувати не рекомендується. Воно негативно впливає на гортензію, заважає нормальному розвитку та шкодить корінню.
З гортензією багато роботи. Вона любить увагу і чутлива до умов вирощування. Уважне ставлення та дбайливий догляд допоможуть прекрасній рослині стати королевою клумби.
Зима наближається все ближче, а це означає, що скоро нам доведеться відкласти наші улюблені пальта.…
Базові образи виглядають буденно, а ви хотіли б певної трансформації та нового подиху в зовнішньому…
Ми неодноразово вже говорили, що демісезон — справді непростий для модниць час. Потрібно зібрати не…
Якщо потрібно вибрати одну річ з масовою популярністю, яка просто на всі часи та народи,…
Коричневий вважається класичним та базовим кольором. Він не такий популярний як чорний або сірий, але…
Об'єктивно кажучи, це найпопулярніша модель сумок. І так, у новому сезоні без неї не обійтися,…