Гортензія — це примхлива квітка. Зрештою, королевам та принцесам це притаманно. А гортензія є саме такою. Одна з причин, чому вона погано росте та цвіте, — завищена чи занижена кислотність. Відрегулювати її можна засобами, які є в будь-якому садівничому магазині.
Придбайте колоїдну сірку. Вона дає необхідний рівень кислотності без перевищення норми. Використовують в пропорції 40 г на 1 кв.м. Працює протягом всього сезону. Треба підлити один раз.
Електроліт із щільністю 1,28. Використовують розчин із 10 л води та 1 ст.л. засобу. Виливають під кущ. Якщо у вас кілька кущів, то для кожного потрібна своя порція засобу.
Серед підручних засобів використовують також столовий оцет 9 %. Пропорція становить 1 столову ложку на 10 л води. Це також порція для одного куща гортензії. Щодо цього методу є суперечки. Знавці кажуть, що оцтова кислота швидко розпадається. Потрібного ефекту не дає, а мікробіоту в ґрунті вбиває. Тому багато городників відходять від практики використання оцту. Краще взяти столову ложку лимонної кислоти на 10 л води.
Якщо ґрунт надто кислий, потрібно зменшити показник за допомогою попелу. А от вапно використовувати не рекомендується. Воно негативно впливає на гортензію, заважає нормальному розвитку та шкодить корінню.
З гортензією багато роботи. Вона любить увагу і чутлива до умов вирощування. Уважне ставлення та дбайливий догляд допоможуть прекрасній рослині стати королевою клумби.
Річ, яка змінює уявлення про базовий гардероб. Вважається, що класична сорочка повинна бути тільки білого…
В своєму Телеграм-каналі експерт в сфері житлово-комунального господарства та голова Голова Спілки споживачів комунальних послуг…
Декорувати вхід в будинок, розставити гарні кашпо вздовж доріжок або просто на веранді. З квітами,…
У 2025 році в моді з десяток трендів, які активно використовують в образах. Якщо вам…
В системі догляду за гортензіями важливим є весняне та літнє підживлення. В бідному ґрунті рослина…
Прибиратися або люблять, або роблять через слово «треба». Зрештою, відношення до процесу може бути різним,…