Весна — основний час, коли треба провести підживлення плодово-ягідних дерев. Насамперед стоїть завдання поновити кількість азоту. Талі сніги, підвищений рівень ґрунтових вод призводять до вимивання цінного хімічного елементу, тому треба зайнятись поновленням запасів.
Дерева проходять кілька етапів розвитку до моменту, коли вони починають формувати плоди. Спочатку формується листя, потім іде підготовка до цвітіння. Лише потім мова йде про вирощування врожаю. На етапі появи зеленого листя потрібна допомога зі сторони хазяїв, тому треба вносити добрива, які стимулюють збільшення кількості азоту у ґрунті.
Коли починають розпускатись бруньки, на кожен кв.м. навколо стовбура потрібно внести сечовину у пропорції 50 г на 10 л води. На кожен квадратний метр підливають по пів відра.
Також треба внести розчин аміачної селітри. Пропорція скаладає 40-50 г на 10 л рідини. Аміачну селітру можна замінити на пташиний послід (пропорція 1:20) або зробити розчин з гною (1:10).
Окрім підживлення кореневої системи, можна також робити обприскування розчином сечовини. Для яблунь використовують розчин у пропорції 25 г на 10 л води, а для груш — 10-20 г на 10 л рідини. Для вишень, слив, черешні, абрикосів пропорція більша — 40 г сечовини на 10 л води.
Одна маленька деталь може про вас все розповісти. Чи цікавитесь ви модою, наскільки ви дотримуєтесь…
Спідниця заслуговує на особливий статус в гардеробі жінок. Це той вид одягу, який додає образу…
Про гортензії можна говорити довго. Вони розкішні, коли ростуть в правильних умовах, отримують всі необхідні…
Суть квітника полягає в тому, що він повинен бути невибагливим, малодоглядовим та з тривалим цвітінням.…
Поласувати шоколадом стало не просто приємно, а надзвичайно модно. Якщо ви не куштували відомий дубайський…
Стилістична гармонія образу залежить від правильності поєднання кольорів різних предметів гардероба. Верх яскравий, а низ…