Взимку наша шкіра та волосся піддаються особливо агресивному впливу навколишнього середовища — на їхньому стані позначаються різкі перепади температури, властиві нашому клімату суворі морози, сильний вітер, сніг та центральне опалення. Всі ці фактори порушують водний баланс шкіри та послаблюють її гідроліпідний бар’єр, внаслідок чого шкіра стає слабкою, зневодненою та більш чутливою. Пропонуємо розібрати найпоширеніші помилки у догляді за шкірою взимку, які найчастіше є причиною погіршення її стану.
Багато хто досі помилково вважає, що SPF-захистом необхідно користуватися лише в теплу пору року та виключно в сонячні дні. Тим не менш, ультрафіолетові промені не дрімають навіть взимку: вони чудово пробиваються через щільні хмари і відбиваються через сніг та лід, впливаючи на шкіру і будучи однією з головних причин передчасного старіння шкіри.
Використання санскрину, як і раніше, обов’язковий ритуал перед виходом з дому — особливо для тих, хто активно використовує у догляді кислоти, ретинол, вітамін С та інші компоненти, що посилюють фоточутливість шкіри
До них відносяться засоби, що містять спирт, сульфати, агресивні кислоти та луги. Взимку дерматологи рекомендують перейти на продукти, у складі яких присутні натуральні олії, жирні кислоти, вітаміни, антиоксиданти та гіалуронова кислота (або не менш ефективна їй альтернатива екстракт сніжного гриба). Для очищення також варто вибирати більш делікатні засоби з м’якими ПАР у складі, щоб уникнути пересушування та появи лущень та тріщин.
Одне з базових правил зимового догляду за шкірою: зволожуючий крем слід наносити не менше, ніж за 30-40 хвилин до виходу на вулицю, щоб він встиг вбратися. Регулярний вихід на вулицю з вологою шкірою може призвести до її зневоднення.
Взимку ліпідний бар’єр шкіри стоншується, що робить її більш чутливою. Занадто ретельне очищення агресивними засобами лише посилить стан шкіри. Тому скраби краще замінити на делікатні ензимні пілінги (але вдаватися до них варто не частіше ніж раз на тиждень) або на AHA-кислоти.
Розсаду солодких перців потрібно пересаджувати тільки за однієї умови — на вулиці тепло і жодних…
Всі хочуть мати розкішний врожай з перцями. Щоб плоди були великими, соковитими, смачними. Саме такі…
В ряд популярних культур для городнього вирощування, звичайно, входить морква. Хіба може бути так, щоб…
Прозорі спідниці стали трендом, який потрібно вчитися носити. Просто так не вийде одягнути спідницю, як…
Не боятися носити сумку (у буквальному значенні) це тренд. Що ми маємо на увазі? Її…
Дизайнери часто переосмислюють базові речі, пропонуючи нові варіанти і як їх можна носити. Наприклад, у…