Краса

Які помилки у догляді за шкірою взимку, обійдуться дорого для вашої шкіри

Взимку наша шкіра та волосся піддаються особливо агресивному впливу навколишнього середовища — на їхньому стані позначаються різкі перепади температури, властиві нашому клімату суворі морози, сильний вітер, сніг та центральне опалення. Всі ці фактори порушують водний баланс шкіри та послаблюють її гідроліпідний бар’єр, внаслідок чого шкіра стає слабкою, зневодненою та більш чутливою. Пропонуємо розібрати найпоширеніші помилки у догляді за шкірою взимку, які найчастіше є причиною погіршення її стану.

Відмова від SPF-захисту

Багато хто досі помилково вважає, що SPF-захистом необхідно користуватися лише в теплу пору року та виключно в сонячні дні. Тим не менш, ультрафіолетові промені не дрімають навіть взимку: вони чудово пробиваються через щільні хмари і відбиваються через сніг та лід, впливаючи на шкіру і будучи однією з головних причин передчасного старіння шкіри.

Використання санскрину, як і раніше, обов’язковий ритуал перед виходом з дому — особливо для тих, хто активно використовує у догляді кислоти, ретинол, вітамін С та інші компоненти, що посилюють фоточутливість шкіри

Використання агресивних засобів

До них відносяться засоби, що містять спирт, сульфати, агресивні кислоти та луги. Взимку дерматологи рекомендують перейти на продукти, у складі яких присутні натуральні олії, жирні кислоти, вітаміни, антиоксиданти та гіалуронова кислота (або не менш ефективна їй альтернатива екстракт сніжного гриба). Для очищення також варто вибирати більш делікатні засоби з м’якими ПАР у складі, щоб уникнути пересушування та появи лущень та тріщин.

Нанесення зволожуючого крему безпосередньо перед виходом

Одне з базових правил зимового догляду за шкірою: зволожуючий крем слід наносити не менше, ніж за 30-40 хвилин до виходу на вулицю, щоб він встиг вбратися. Регулярний вихід на вулицю з вологою шкірою може призвести до її зневоднення.

Часте застосування скрабів та пілінгів

Взимку ліпідний бар’єр шкіри стоншується, що робить її більш чутливою. Занадто ретельне очищення агресивними засобами лише посилить стан шкіри. Тому скраби краще замінити на делікатні ензимні пілінги (але вдаватися до них варто не частіше ніж раз на тиждень) або на AHA-кислоти.

Пасевич Анна

Я - головний редактор сайту ProstoWay. З великим інтересом вивчаю тему здорового харчування, спорту, психології та одночасно стежу за поп-культурою, модою та б'юті-трендами. Обожнюю кулінарію, свій перший борщ і бісквіт приготувала в 10 років, відтоді готую кожного дня. А зараз радую смачними і корисними стравами свою сім'ю і з великим задоволенням поділюсь рецептами та кулінарними хитрощами з вами.

Останні новиники

Найпростіший рецепт тістечка “Картопля”

Для того, щоб порадувати своїх гостей або домашніх, достатньо приготувати смачний десерт, знайомий і улюблений…

22 хв. тому

Як запобігти появі зморшок у зоні декольте: 3 головні поради

Прекрасна зона декольте завжди викликає захоплені погляди. Як же уникнути передчасної появи зморшок? Правильна поза…

52 хв. тому

Як у суші-ресторані: простий рецепт маринованого імбиру

Любителі суші та японської кухні не з чуток знають про те, наскільки витонченим і вишуканим…

1 годину тому

Як розігнати метаболізм і худнути швидше: 3 найпростіші способи

Метаболізм відіграє неабияку роль у процесі схуднення та підтримання ваги. Якщо він у нормі, то…

2 години тому

Навіщо господарки кладуть губку в барабан пральної машини: корисний лайфхак

Все частіше господині закидають нову та суху губку для посуду в барабан пральної машини. З…

2 години тому

Попелиця на кущах смородини: швидка допомога рослинам

Що може бути кращим, ніж зібрати урожай ягід на власній ділянці? Поласувати самому, пригостити друзів,…

10 години тому