Шукаєш надійного помічника для віртуозних домашніх укладок, який не тільки робив би круті зачіски, але й не сильно шкодив волоссю? Тоді бери на замітку 5 корисних лайфхаків від експерта — з ними ти без проблем купиш цей прилад мрії.
При виборі фену для домашнього користування потрібно враховувати 5 важливих параметрів. На що саме варто звернути увагу, стоячи перед полицею зі стайлерами в магазині, розповідаємо далі.
Почнемо підбір ідеального фена з насадки, яку багато дівчат викидають за «непотрібністю». Адже насправді сопло дуже потрібне. Воно дозволяє цілеспрямовано дмухати повітрям і допомагає створювати нереальний обсяг. Саме за допомогою насадки можна укладати каре тільки феном та руками, задавати правильний напрямок волоссю. щоб вони не вигиналися, прибирати вихори і не тільки.
Чим вужче сопло, тим цілеспрямованіший і потужніший потік повітря. Якщо укладатися без цієї насадки, то волосся розлітатиметься в різні боки і їх прийдеться витягувати круглим гребінцем.
Саме потужність відповідає за потік повітря, що виходить із фена. Якщо в твоїх планах зберегти волосся здоровим, то вибирай професійний фен, починаючи від 2000/2200 ват. Тоді волосся і шкіра голови скажуть тобі спасибі. Ти можеш витрачати багато часу і коштів на доглядові засоби, але старим побутовим феном буквально вбиватимеш своє волосся і перетвориш його на клоччя.
Для домашнього використання краще брати фен із невеликим дулом. Згадай, коли майстер витягує тобі волосся на брашинг, то часто перекидає пасмо і кладе пасмо саме на дуло. У домашніх умовах тобі такий рух ні до чого, адже фізично ви не зможете так зробити.
Якщо це тебе не переконало, то подумай ось про що. Чим довше дуло, тим важчий фен, а чим важче фен, тим складніший він у використанні. Значить вранці ти, найімовірніше, вибереш хвіст замість красивого, але складного укладання феном. До того ж, таким величезним феном зовсім незручно сушити маківку — є ризик ударити себе приладом по голові.
Краще брати такий фен, який дозволяє вибрати потужність видування і відрегулювати температуру. Положень має бути три: холодне повітря, тепле та гаряче.
Холодне повітря відповідає за фіксацію локонів і укладання, тепле повітря потрібне для сушіння волосся, а гаряче взагалі краще не використовувати – побережи своє волосся. Найкраще використовувати тепле повітря у поєднанні з найпотужнішим видуванням. Таким чином виходить надути хороший об’єм і швидко просушити волосся.
Найкраще, якщо довжина шнура буде 3 метри. Раніше така довжина була тільки у професійних фенів, а побутові шнури були зовсім короткі. Зараз і в тих, і в інших шнур може бути 3 метри. Навіщо такий довгий? Щоб можна було спокійно рухатися до дзеркала.
Бери професійний фен, обов’язково із соплом, невеликим дулом, потужністю від 2000 ват. Прилад має бути легким, а довжина шнура повинна складати близько 3 метрів.
Гарбуз — одна з найулюбленіших городніх культур. Цінний за вітамінним складом, смачний овоч. А сортів…
Оновлення антитрендів стабільне, як і поповнення новинок. Особливо багато в цьому сезоні приділяють увагу деніму.…
В сезоні весна-2025 в тренді носіння сорочок різними способами. Одна справа, коли ви бачите фото…
Грядки з морквою — другий популярний коренеплід після буряків. Приємно витягнути соковиту та велику морквину,…
Знайти джинси на високий зріст буває надзвичайно складно. Потрібно шукати, переміряти по сто разів, а…
Вибір прикрас — безумовно справа індивідуальна. За будь-яких умов важливо, щоб все подобалося саме вам.…