Кулінарія

П’ять типових помилок при маринуванні томатів, які впливають на смак

Щороку тисячі господинь роблять консервування помідорів. Вони є однією з найпопулярніших закусок на столі, яка користується попитом. Хто ж не любить вкусити соковитий маринований помідор. А якщо ви не проти смаженої картоплі з м’ясом до цього додати, то життя набуває нових та щасливих барв. Але є певний перелік помилок, які можуть зіпсувати мариновані помідори. Про них і розкажемо далі.

Помилка №1

Зелень та овочі мають бути ретельно вимиті. Якщо цьому не приділити уваги, консервація може швидко зіпсуватись. Мова йде про помідори, перець, часник, зелень. При митті змінюйте воду по декілька разів, щоб гарантовано вимити увесь бруд.

Помилка №2

Одна помилка може зіпсувати весь результат. І це про стерилізацію банок. Це один з ключових моментів. Не варто пришвидшувати процес стерилізації чи робити  його простішим. Ні до чого хорошого це не призведе.

Помилка №3

Банки з помідорами будуть стояти потрібний вам термін при умові достатньої кількості оцту у маринаді. Він виступає в ролі консерванту, тому без нього ніяк неможливо обійтись. Якщо ви будете зменшувати його кількість, відступаючи від рецептурних рекомендацій, очікуйте негативного результату.

Помилка №4

Вода, яку використовують для маринаду, повинна бути кип’ячена. Для цього не рекомендується її виключати одразу при появі бульбашок. Вода з маринадом має прокипіти від 3 до 5 хвилин. Використовуйте при консервації бутельовану, а не з-під крана.

Помилка №5

Зелень для консервації потрібно обдавати кропом. Це допомагає позбутись залишків бруду та мінімізувати кількість мікробів, які можуть попасти до банки.

Дотримуйтесь цих простих правил. Консервація помідорів повинна бути зроблена з дотриманням технології. Тільки в цьому випадку ви можете бути впевнені, що вона буде зберігатись тривалий час.

Пугачова Людмила

Закінчила Українську академію друкарства по спеціальності «Видавнича справа та редагування». Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Редактор рубрик lifestyle, кулінарія і поради.

Останні новиники

Сім принципів правильного харчування для відновлення роботи печінки

Якщо слухати підказки тіла, воно може продемонструвати, що і де саме погано функціонує. Сьогодні поговоримо…

5 години тому

Як виконувати вправу «Кобра» для спалювання жиру на животі

Ефективні вправи можуть займати не так багато часу, як ви думаєте. Досить шукати відмовки, чому…

5 години тому

П’ять корисних звичок від дієтологів для стрункої фігури

Мати привабливу фігуру мріють всі. В багатьох випадках важливу роль в цьому відіграє не стільки…

5 години тому

Квітковий принт на білому фоні — найніжніший тренд весни 2025 року

Весна — сезон, коли все розквітає. Настає час і гардероб наділити такою властивістю. Дизайнери почули…

7 години тому

Зморшки, вугрі, почервоніння: дієтологи назвали чотири продукти, які псують обличчя

Краса обличчя — це про комплексний догляд та харчування. Де слабка ланка, там виникають проблеми,…

9 години тому

Одяг з деніму на модних подіумах в колекціях весна-літо 2025

Універсальний одяг, з яким можна виглядати стильно, унікально, розкішно, але одночасно з тим без втрати…

16 години тому