Посіяти шпинат – краща ідея, ніж купляти його в магазині. Виростити його не є складним завданням. Звичайно, це можливо, якщо дотримуватись правил вирощування. Про деякі з них ми вам розкажемо.
Найкраще починати висаджування ранньою весною. Також повторно можна сіяти восени. Потрібно знати факт, що найкращий врожай отримують в зазначений час. Тому досівати пізньою весною чи літом – марна справа.
Місце для шпинату потрібно добре підживити. Внесіть в ґрунт компост, гній та аміачну селітру. Пропорції мають бути наступні: компост – 5-6 кг на 1 кв.м., аміачна селітра – 15 г на 1 кв.м. При наявності піщаного та підживленого ґрунту шпинат також виросте гарної якості.
Шпинат погано переносить засуху. При таких умовах він йде в стрілки. А в цьому випадку чекати листя гарної якості – марна справа.
Для підживлення вибирайте азотні добрива. Це найоптимальніший варіант. Для шпинату потрібна сечовина, калій, фосфор. Останніх два елементи рослина може взяти і з ґрунту, але при умові, що він на початку добре підживлений.
Зайнятись проріджуванням потрібно після появи перших ознак проростання. Шпинат сформує повноцінні розетки тільки при умові достатнього місця розвитку. На кожен кущик потрібно 10 см вільного простору. Відстань між грядками не менше 20-25 см.
Ці прості поради допоможуть виростити шпинат, яким ви будете задоволені. При гарному врожаї його можна заморозити на зиму та мати вітамінну добавку до улюблених страв.
Про моду знято чимало фільмів. Цікаві сюжети, історії життя та, звичайно, інтриги. Навіть вбивства. Мода…
Зима 2025/2024 – час акцентних образів. У моді еклектика та сміливі поєднання. Одна з найважливіших…
Зимова куртка не така проста як хоче здатися на перший погляд. Тепла, гарна, стильна та…
Наближається святкова пора. І вибір подарунка — це не просто акт дарування речі. Це спосіб…
Без стильного жакета не обходиться не один сезон. Модні Будинки активно додають цей елемент гардеробу…
Зовсім скоро настануть новорічні свята, а це означає, що час шукати гарні варіанти нарядів. На…